RSSMobil02 Ekim 2014
Ana Sayfa » Ekonomi » 2000 Sonrası Emekli Olana da İntibak

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 yorum eklendi.

 • MALÜLLÜKHAKAN25 Eylül 2014 10:02

  MALÜLÜK AYLIKLARI 90 TL DEN BAŞLAYIP 228 TL ANÇAK OLA BİLDİ İŞ KAZASINDAN DOLAYI MALÜLÜK AYLIGI ALANLAR İŞ BULMAKTA ZORLANIRKEN DEVLETİN ÖDEDİĞİ PARA EN AZ ASKERİ HÜÇRET OLSA DA MADUR OLMASAK İŞ KAZASININ MADURİYETİNİ GİDERİLMESİ İÇİN KİMSE BİR ÇALIŞMA BAŞLATMIYOR BİZLER İNSAN DEĞİLMİYİZ MADUR OLDUK AMA 228 TL MAAŞLA İŞ BULAMADIGIMIZDA BİZİ MADUR BIRAKIYORLAR YÜZDELİĞİNİZ AZ OLDUGUNDAN DOLAYAI İŞÇİ BULMA KURUMU BİZİ MALÜL OLARAK GÖRMÜYOR BUNA BİR EL ATARSANIZ ÇOK MAKBÜLE GEÇER SAYGILAR

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • emekli maaşıarif@yusuf ziya günaçtı05 Aralık 2013 01:11

  Biz bagkurlular 25 yıl 9000 günden bunuda alamıyoruz 950 adaletmi bu

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • EKSİK "İNTBAK YASASI"yusuf ziya günaçtı29 Eylül 2013 16:03

  Ben İntibak yasası mağduruyum 14.01.2000 de Emekli edildim yani Kapsam dışı kaldım arkadaşım 1999 da emekli olduğu için Aramızda 380TL fark var. Benim de maaşım 1200.SSK emeklisiyim maaşa bakarsan Bağkurlu gibiyim. Şimdi Yeni bir İntibak yasasından Bahsediliyor Ancak Kurulan Cümle Her Kim Yazdıysa Yine Yanlış.
  “2001–2005” arası veya “2000” den sonra emekli olanlar için düzenleme yapılacak denilmiş. Cümle kurulurken Neden 2000 senesi Dahil edilerek yazılmıyor veya söylenmiyor.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 3 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Dolarda Son Durum Ne?Dolarda Son Durum Ne?
  ABD’de faizlerin daha kısa sürede artacağına ilişkin işaretlerle ay başlarında tırmanışa geçen dolar güne nasıl başladı.
 • Vergi Borcunu Taksitli Ödeyecekler Dikkat!Vergi Borcunu Taksitli Ödeyecekler Dikkat!
  AF paketi yasalaştı, tebliği de çıktı. Pazartesi gününden itibaren gelir, kurumlar, motorlu taşıtlar vergileri borcu, trafik ceza borcu olanlar yapılandırmaya başvurmaya başladılar.
 • Türkiye Uzay Ajansı KuruyorTürkiye Uzay Ajansı Kuruyor
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, uzay ve havacılık alanında çalışmaları tek elden yürütmek için Uzay Ajansı kuracaklarını açıkladı.
 • Pahalı Doğalgazın Nedeni Erdoğan'ın "İkinci Evim" Dediği İranPahalı Doğalgazın Nedeni Erdoğanın İkinci Evim Dediği İran
  Doğalgazda yanlış planlama ve hesaplamaların faturası halka pahalı doğalgaz olarak yansıyor. Türkiye pahalı İran doğalgazı yüzünden ucuz Azeri gazını hem alamıyor. Türkiye'ye en pahalı gazı Erdoğan'ın "ikinci evimiz" dediği İran satıyor
 • Güneydoğu'nun İhracatı Yüzde 3.1 DüştüGüneydoğunun İhracatı Yüzde 3.1 Düştü
  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, bölge kentlerinin ihracat oranının geçen yılın eylül ayına göre yüzde 3.1 oranında düşüş olduğunu söyledi.
 • Türkiye Doğalgazda İndirim İstediTürkiye Doğalgazda İndirim İstedi
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Rusya’dan yeni kontrat dönemi ile ilgili indirim talep ettiklerini, ancak mevcut şartlar dikkate alındığında bunun tüketiciye yansımayacağını söyledi.
 • Bank Asya Yatırımcıları CezalandırılıyorBank Asya Yatırımcıları Cezalandırılıyor
  Bank Asya'nın hedef alınması sürecinde yaşanan hukuksuzluklar sıralanırken, mağdur olanların ne yapması gerektiğine dikkat çekildi.
 • Dolar Uçuyor Kimse TutamıyorDolar Uçuyor Kimse Tutamıyor
  Doların fiyatındaki yükseliş aldı başını gidiyor. Dolar 2,29’u aşarak 31 Ocak’tan itibaren en yüksek seviyeye geldi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb