RSSMobil16 Eylül 2014
Ana Sayfa » Eğitim » 2013 SBS Tavan ve Taban Puanları İçin Tıklayınız

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı (15.09.2014)AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı (15.09.2014)
  AÖF Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme İşlemleri Başladı (15.09.2014) AÖF Kayıt işlemini yapacak öğrenciler Anadolu Üniversitesi AÖF bürolarından AÖF Kaydı, Ders Alma, Kayıt Yenileme gibi İşlemleri yapılmaktadır.
 • AÖF Kayıt Yenileme Ders Ekle - Sil İşlemleri TIKLAAÖF Kayıt Yenileme Ders Ekle - Sil İşlemleri TIKLA
  AÖF Kayıt Yenileme Ders Ekle - Sil İşlemleri TIKLA AÜ AÖF Kayıtları ve kayıt yenileme işlemleri harç ücreti ne kadar 2014 2015 AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri 2014 AÖF Harç Ücretleri. (AÖF Kayıt Tarihleri) 12.09.2014 AÖF Harç Ücretleri.
 • Rum İlkokulu'nda Öğrenci Sayısı 2'ye DüştüRum İlkokulunda Öğrenci Sayısı 2ye Düştü
  Çanakkale'nin Gökçeada İlçesi'ne bağlı Zeytinli Köyü'nde, Milli Eğitim Bakanlığı'nın izni ile 49 yıl sonra 2013- 2014 eğitim öğretim yılında açılan Özel Gökçeada Rum İlkokulu'nda (Aya Todori İlk Mektebi) için ilk ders zili çaldı.
 • Eğitime Badana EngeliEğitime Badana Engeli
  Aydın'ın İncirliova İlçesi Acarlar Mahallesi'ndeki, 900 öğrencinin kayıtlı olduğu 60'ıncı Yıl Ortaokulu'nda 2014-15 eğitim öğretim yılı, boya badana işlerinin devam etmesi nedeniyle başlamadı.
 • "Öğrenciler Törende Ayakta Bekletilmeyecek"Öğrenciler Törende Ayakta Bekletilmeyecek
  Tokat Valisi Cevdet Can, yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla Vali Recep Yazıcıoğlu İlköğretim Okulu'nda yapılan tören boyunca ayakta bekleyen öğrencilerin ailelerin yanına gönderilmesini istedi
 • Rum İlkolulu'nda Öğrenci Sayısı 2'ye DüştüRum İlkolulunda Öğrenci Sayısı 2ye Düştü
  Gökçeada ilçe merkezine 4 kilometre uzaklıktaki Zeytinli Köyü’nde 1951 yılında eğitime başlayan Rum azınlık okulu, 1964 yılında kurucusunun isteği doğrultusunda kapatılmıştı.
 • PKK 2 Günde 11 Okulu Yaktı, Bakan Gülerek Yeni Eğitim Yılını AçtıPKK 2 Günde 11 Okulu Yaktı, Bakan Gülerek Yeni Eğitim Yılını Açtı
  Terör örgütü PKK son iki günde 11 okulu yaktı. 2 bin öğrenci okulsuz kaldı. Bakan Nabi Avcı ise bugün gevrek gevrek gülerek yeni eğitim ve öğretim yılını açması dikkat çekti.
 • Okullar Açıldı Öğrencinin Nakil Çilesi SürüyorOkullar Açıldı Öğrencinin Nakil Çilesi Sürüyor
  16 milyon 400 bin öğrenci ve 873 bin öğretmen bugün ders başı yapıyor. Ancak, nakil başvurusunda bulunan binlerce öğrenci, bu haftayı okul yerine evde geçirecek.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb