RSSMobil19 Aralık 2014
Ana Sayfa » Eğitim » 2013 YGS Birincileri Belli Oldu
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Başkan Öğrencilere Oyuncak DağıttıBaşkan Öğrencilere Oyuncak Dağıttı
  Erzurum merkez Yakutiye Belediye Başkanı Ak Partili Ali Korkut, Mecidiye İlkokulu'nda öğrencilere oyuncak dağıttı, sonra da bahçede öğrencilerle oyunlar oynadı.
 • AÜ'den 11 Eski Rektörün Mezarına BakımAÜden 11 Eski Rektörün Mezarına Bakım
  Ankara Üniversitesi’nde rektörlük görevini üstlenmiş ancak şimdi hayatta olmayan 11 rektörün mezarına Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’in talimatı ile detaylı bakım yapıldı.
 • Burçlu Öğrenciler Yerli Malı Haftası’nı KutladıBurçlu Öğrenciler Yerli Malı Haftası’nı Kutladı
  Adana Özel Burç Öge İlkokulu’nda ‘Yerli Malı Haftası’ anasınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • OMÜ'de 'Çanakkale Sohbetleri' DüzenlendiOMÜde Çanakkale Sohbetleri Düzenlendi
  AnadoluJet’in tarih projesi, 'AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri', Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleşti.
 • OMÜ’de Barış Gazeteciliği KonuşulduOMÜ’de Barış Gazeteciliği Konuşuldu
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği 'Medya Tartışmaları' etkinliği kapsamında, 'Barış Gazeteciliği ve Nesnellik' konulu seminer düzenledi.
 • Yerli Yiyecekler Sınıflara Misafir OlduYerli Yiyecekler Sınıflara Misafir Oldu
  Karabük’ün Eflani ilçesinde Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası (Yerli Malı Haftası) sebebiyle okullarda çeşitli etkinlikler düzenlendi.
 • Minikler Turgut Özakman’da YüzüyorMinikler Turgut Özakman’da Yüzüyor
  'Çılgın Türkler' kitabının yazarı Turgut Özakman’ın anısına yapılan ve 30 Ağustos’ta hizmete giren Turgut Özakman Yüzme Havuzu ve Sosyal Tesisi, Batıkentlilerin buluşma adresi oldu.
 • İnegöl'de Mangala Turnuvası Düzenlendiİnegölde Mangala Turnuvası Düzenlendi
  Özel Nilüfer Safvet Koleji ve NT Mağazaları İnegöl Şubesi, İnegöl AVM sergi salonunda 160 öğrencinin katılımıyla 'Geçmişten Günümüze Bizim Oyunlarımız' adıyla mangala turnuvası düzenledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim