RSSMobil20 Nisan 2014
Ana Sayfa » Analiz » 28 Şubat 52 Milyar Doları Yuttu!

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Tüköne:Demek İktidar Böyle Bir Sey İmiş... Tüköne:Demek İktidar Böyle Bir Sey İmiş...
  "Sabah ile paralellik ise iktidar mevzilerine yakın durmaktan geliyor olsa gerek. Demek ki gücün-iktidarın yanına yerleştiğiniz zaman muhakemeye, mantığa, gerçekliğe borcunuz kalmıyor...."
 • "Ne Yazık ki Hiç Kimse Özal'ın Devamı Olamadı"Ne Yazık ki Hiç Kimse Özalın Devamı Olamadı
  "Turgut Özal, soldan sağa, sağdan sola aydınların karşılıklı olarak birbirlerini saydığı ve birbirleriyle buluştuğu bir 'kavşak' olmuştu."
 • Semerci : Zarrab İşadamı mı?Semerci : Zarrab İşadamı mı?
  Habertürk gazetesi yazarı Yavuz Semerci, Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu kapsamında gözaltına alınıp serbest bırakılan İran asıllı işadamı Reza Zarrab ve İran eksenli dış ticareti köşesine taşıdı.
 • Star Yazarı Laçiner'den İstihbarat Uyarısı!Star Yazarı Laçinerden İstihbarat Uyarısı!
  MİT kanununun Meclis'ten geçmesi, 'Muhaberat devleti oluyoruz.' şeklinde yorumlanmış ve 'İstihbarat' üzerine tartışmalar yapılmıştı. Hükümet'e yakınlığı ile bilinen Star'ın yazarlarından Laçiner de önemli tespitlerde bulundu.
 • Reza Zarrab Sadece İran'ın Trafik MemuruReza Zarrab Sadece İranın Trafik Memuru
  "Zarrab’ı işadamı sanabilirsiniz ama o sadece bir trafik memuru. Galiba hadlerini aşanlar yüzünden İran’ın da artık deşifre ettiği bir sistemin genç bir oyuncusu sadece."
 • AKP'de 'Gül' Yerine 'Hoca' Formülü mü?AKPde Gül Yerine Hoca Formülü mü?
  Cumhurbaşkanı Gül'ün 'Bu şartlarda yokum' mesajı gözleri potansiyel başbakan adaylarına çevirdi. 'Gül'süz AK Parti' formülünde öne çıkan isim Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu. Sürpriz ise Başbakan Yardımcısı Ali Babacan.
 • Zaman Yazarı Yeni MİT Yasasını Yazdı, UyardıZaman Yazarı Yeni MİT Yasasını Yazdı, Uyardı
  Ahmet Turan Alkan yeni MİT Yasasını analiz etti: Otoyoldan önceki son benzinlik sapağını geçtik ey aziz milletim; şimdi buyrunuz bir abdest tazeleyelim!
 • GÜL'ün Yeni Hamlesi NE ANLAMA GELİYOR?GÜLün Yeni Hamlesi NE ANLAMA GELİYOR?
  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün "Siyasetle ilgili gelecek planım yok" sözleri ne anlama geliyor.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb