RSSMobil20 Nisan 2014
Ana Sayfa » Siyaset » 4. Yargı Paketi Ekimde Mecliste

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • CHP Köşk İçin Kendi Adayını BelirleyecekCHP Köşk İçin Kendi Adayını Belirleyecek
  Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında bir araya gelerek seçim sonuçlarını değerlendiren CHP, cumhurbaşkanlığı seçiminde kendi adayını belirleme kararıı aldı. CHP'den ilk gönüllü Kamer Genç oldu.
 • CHP'li Yalova Belediyesi'ne 'Yemek' HaciziCHPli Yalova Belediyesine Yemek Hacizi
  Yalova Belediye Başkanı CHP'li Vefa Salman, Yalova Belediyesi'ne seçim döneminde yenilen yemek bedelleri nedeniyle yemek firmasından haciz geldiğini söyledi.
 • Yalova Belediyesi’ne Haciz GeldiYalova Belediyesi’ne Haciz Geldi
  Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Yalova Belediyesi’ne seçim döneminde yenilen yemek bedelleri nedeniyle yemek firmasından haciz geldiğini söyledi
 • AKP'de Telefonlara 'Konuşmayın' MesajıAKPde Telefonlara Konuşmayın Mesajı
  AKP'den istifa ettiğinden beri THY’nin kendisine karşı koyduğu ambargolarla gündeme gelen Muhammed Çetin, Çetin, uçaktan indirilme krizini, nasıl milletvekili olduğunu ve istifa kararını nasıl aldığını anlattı.
 • CHP'de Cumhurbaşkanlığı İçin İlk AdayCHPde Cumhurbaşkanlığı İçin İlk Aday
  Genel merkezde toplanarak seçim sonuçlarını masaya yatıran CHP Meclis Grubu'nda, bir milletvekili köşk için aday olmak istediğini belirtti.
 • CHP Kendi Adayını Belirleyecek!CHP Kendi Adayını Belirleyecek!
  CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dünkü Parti Meclisi'nin ardından bugün de milletvekilleriyle biraraya geldi, seçim sonuçları değerlendirildi.
 • Mhp'li Yeniçeri'den Sessiz Çığlık Eylemine DestekMhpli Yeniçeriden Sessiz Çığlık Eylemine Destek
  Ankara'da, Ergenekon, Balyoz, Poyrazköy, Oda TV, Şike, Gizli Belge ve 28 Şubat davalarında haksızlık ve hukuksuzluk yapıldığı iddiası ile 82. Kez Sakarya Meydanı'nda bir araya gelen 'Vardiya Bizde Platformu' öncülüğünde yapılan 'sessiz çığlık' eylemine, b
 • Chp Gazipaşa'da Toplu İstifaChp Gazipaşada Toplu İstifa
  Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde, CHP İlçe Başkanı Vural Görgülü ve 12 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa etti.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb