RSSMobil01 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Analiz » 4. Yargı Paketiyle PKKya Gün Doğacak!

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Necip Hablemitoğlu'nun Eşinden Ezber Bozan ÇıkışNecip Hablemitoğlunun Eşinden Ezber Bozan Çıkış
  Vatan yazarı Murat Çelik, son günlerde havuz medyasında yer alan Necip Hablemitoğlu suikastı haberleriyle ilgili Hablemitoğlu'nun eşi Şengül Hablemitoğlu ile konuştu.
 • "İnisiyatif AKP'de Değil, Sert Çekirdeğin Elinde"İnisiyatif AKPde Değil, Sert Çekirdeğin Elinde
  “Mazlumu zulümden kurtarmak, zalime engel olmak ona yardımdır.” (Buhari, Mezalim, 4). Hepimiz Erdoğan’a, AK Parti’ye, Hizmet’e ama öncelikle kendimize yardım edelim.
 • Son Ankete Göre Köşk Seçimlerinde DurumSon Ankete Göre Köşk Seçimlerinde Durum
  "MetroPoll Genel Müdürü Özer Sencar'dan aldığım verilere göre hazirandan bugüne kadar yapılan üç araştırma, Erdoğan'ın oylarının düştüğünü gösteriyor."
 • AKP'NİN KUR'AN VE AHLAKLA İMTİHANIAKPNİN KURAN VE AHLAKLA İMTİHANI
  Emniyet'e operasyonda hakkındaki göz altı kararı nedeniyle teslim olurken annesi için okuduğu Hatm-i şerifin tamamlanmasını isteyen polisin, emanetine sahip çıkan annelerin o ayetlerde karşılaştığı mesajlar 'tesadüf değil bir mesaj' olarak nitelendirildi.
 • Hakim ve Savcılara Operasyon Mümkün mü?Hakim ve Savcılara Operasyon Mümkün mü?
  "17 Aralık ve Selam Tevhid gibi soruşturmalarda görev alan hiçbir hâkim ve savcıya doğrudan soruşturma, yakalama, gözaltı, arama, operasyon yapılabilmesi mümkün değil."
 • Elinde Cevşen, Parmağında Zikirmatik Türkiye Bu Çocuğu KonuştuElinde Cevşen, Parmağında Zikirmatik Türkiye Bu Çocuğu Konuştu
  Çağlayan Adliyesi'ndeki bu fotoğraf çok konuşulacak. Eline cevşen, parmağında zikirmatik... O da hukuksuzluğa, zulme karşı tepkisini böyle tevekkül ederek ortaya koyuyor
 • Hürriyet'e O Manşeti NASIL YEDİRDİ?Hürriyete O Manşeti NASIL YEDİRDİ?
  Casusluk ve ajanlıkla suçlandılar ama sorguda polislere bu yönde tek bir soru gelmedi. Peki Hürriyet o manşeti nasıl attı?
 • Ahmet Turan Alkan'dan BABA SORULAR?Ahmet Turan Alkandan BABA SORULAR?
  Hükümet, devletin çivisini çıkarırken, birileri son operasyon için göbek atıyor, birileri "keser döner sap döner" tadında "oh oldu" diyor. Peki AKP Hükümeti'nin bu yaptıklarını onaylıyorsanız şu sorulara bi zahmet cevap verir misiniz?

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb