RSSMobil02 Ekim 2014
Ana Sayfa » Ekonomi » 700 Bin Taşeron İşçiye Kadro Formülü

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Dolarda Son Durum Ne?Dolarda Son Durum Ne?
  ABD’de faizlerin daha kısa sürede artacağına ilişkin işaretlerle ay başlarında tırmanışa geçen dolar güne nasıl başladı.
 • Vergi Borcunu Taksitli Ödeyecekler Dikkat!Vergi Borcunu Taksitli Ödeyecekler Dikkat!
  AF paketi yasalaştı, tebliği de çıktı. Pazartesi gününden itibaren gelir, kurumlar, motorlu taşıtlar vergileri borcu, trafik ceza borcu olanlar yapılandırmaya başvurmaya başladılar.
 • Türkiye Uzay Ajansı KuruyorTürkiye Uzay Ajansı Kuruyor
  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, uzay ve havacılık alanında çalışmaları tek elden yürütmek için Uzay Ajansı kuracaklarını açıkladı.
 • Pahalı Doğalgazın Nedeni Erdoğan'ın "İkinci Evim" Dediği İranPahalı Doğalgazın Nedeni Erdoğanın İkinci Evim Dediği İran
  Doğalgazda yanlış planlama ve hesaplamaların faturası halka pahalı doğalgaz olarak yansıyor. Türkiye pahalı İran doğalgazı yüzünden ucuz Azeri gazını hem alamıyor. Türkiye'ye en pahalı gazı Erdoğan'ın "ikinci evimiz" dediği İran satıyor
 • Güneydoğu'nun İhracatı Yüzde 3.1 DüştüGüneydoğunun İhracatı Yüzde 3.1 Düştü
  Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz, bölge kentlerinin ihracat oranının geçen yılın eylül ayına göre yüzde 3.1 oranında düşüş olduğunu söyledi.
 • Türkiye Doğalgazda İndirim İstediTürkiye Doğalgazda İndirim İstedi
  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Rusya’dan yeni kontrat dönemi ile ilgili indirim talep ettiklerini, ancak mevcut şartlar dikkate alındığında bunun tüketiciye yansımayacağını söyledi.
 • Bank Asya Yatırımcıları CezalandırılıyorBank Asya Yatırımcıları Cezalandırılıyor
  Bank Asya'nın hedef alınması sürecinde yaşanan hukuksuzluklar sıralanırken, mağdur olanların ne yapması gerektiğine dikkat çekildi.
 • Dolar Uçuyor Kimse TutamıyorDolar Uçuyor Kimse Tutamıyor
  Doların fiyatındaki yükseliş aldı başını gidiyor. Dolar 2,29’u aşarak 31 Ocak’tan itibaren en yüksek seviyeye geldi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb