RSSMobil30 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Analiz » Acem Uşaklarından ŞOK İRAN İDDİASI

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 yorum eklendi.

 • Bir gercekFatih Selim@ooo21 Mart 2014 11:15

  Takiyeci milletlerden her zaman cekinmek lazim, münafigin cezasi kafirden neden daha siddetli Allah katinda, bir tefekkür etmek lazim. Dost dost diye göründüler, takiyeci milletin tuzagina hirslari ve hasedleri yüzünden düstüler, türkiyeyi tüm dünyaya rezil ettiler. Bu ülkeyi yönetmeye soyunanlarin kimbilir takiyeci milletin elinde ne daha ne gibi ciplak resimleri var. Hersey bunlar aciga cikmasin diye yapiliyor, kinle nefretle

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • perdelenmeo.21 Mart 2014 11:07

  Kalpler ve gönüller komplo teorileriyle bulandırılıp ön yargıyla perdelendimi birde sos olarak cia mossad perdelemesi eklendimi acemide, el kaideyide, hizbullahıda ne dersen de hepsini perdelersin, Allah inayet etmedikçe perde gözlerden kalkmaz. Hadi hep birden Kimde perdelenmiş kalp ve göz varsa Allah kaldırsın diyelim kardeşce gönüldaşça vatanperverce ne olursunuz.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ANLASANATAMER21 Mart 2014 09:08

  HER NE DÜŞÜNÜRSEN DÜŞÜN ŞUNU UNUTMA HEPSİ AYNI İRAN NEREYE ÇALIŞIYOR MÜSLÜMANLARAMI HAYIR ONUNLA YATIK KALKANLAR DÜNDE BUGÜĞNDEN VE YARINDAN HAYIR ZARARLARI VAR KARLARI YOK BU NOKTADA YAPILANLAR BUNU PERDELEMEK. VE DAHA NİCE ŞEYLER.

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ALLAH SENİDE ISLAH ETSİNTAMTAMCI TAMER@Tamer21 Mart 2014 09:02

  İRAN, İSRAİL VE MOSSADDAN DAHA TEHLİKELİDİR. SEN AKIL TUTULMASI YAŞIYOSUN BEYEFENDİ YADA İRANLI BİRİSN BU CÜMLELERİ KURUYOSUN. TÜRK VE MÜSLÜMAN HİÇBİRİ SENİN GİBİ DÜŞÜNMEZ.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • perdeleme işte bu !!!!!!!!!!!!!ooo21 Mart 2014 08:49

  Yıllarca ağzınızda CIA ve MOSSAD düşmedi iran uşaaklarını perdelemekmiş meğer. Şimdi BİRTAZDA BAŞKA ARGÜMAN ARAYIN. NE OLUR BİR MUHASEBE YAPALIM PERDELENMİŞTE OLABİLİRSİNİZ .

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 22 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu? Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu?
  AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı. MKYK, ilk kez Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
 • Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?
  Dinleme skandalı ile ilgili Türkiye'den gelen tüm tepkilere rağmen Hükümet'ten etkili bir adım atılmazken artık, Almanya'da Ankara'nın sessizliğini sorguluyor.
 • "Davutoğlu Konuşurken AKP'liler Alay Etti"Davutoğlu Konuşurken AKPliler Alay Etti
  "Göründüğü kadarıyla bile Davutoğlu bir ‘dikensiz gül bahçesi’ bulmadı; genel başkanı olduğu parti henüz ‘onun partisi’ değil."
 • 'Yeni Türkiye'nin Süper Net Fotoğrafı!Yeni Türkiyenin Süper Net Fotoğrafı!
  "Bu yeni Türkiye’de, liderin tepkileri için hiç bir sınır yok; ona eleştiri getiren herkes haddini aşıyor; mutlak olarak biat etmeyenler de düşman haline geliyor."
 • MİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit EdemediMİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit Edemedi
  Almanya'nın Türkiye'yi dinlediği, yine Almanya sayesinde öğrenilmiş, Alman yetkililerden bu konuya ilişkin skandal açıklamalar gelmişti. Hükümet'in tüm bunlara sessiz kalması, Alman yetkiliye bakın neler dedirtti...
 • Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?
  Selam Tevhid dosyasının savcılığa teslim edilen esas fezlekesini okuduğunu belirten Bugün Gazetesi Yazarı Nazlı Ilıcak'tan soruşturmaya ilişkin önemli bilgiler...
 • 'Bakan Erdoğan'dan Aferin Almayı Seçti'Bakan Erdoğandan Aferin Almayı Seçti
  Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a sosyal medya hesabı Twitter üzerinden cevap verdi.
 • "Türkiye'yi ABD ve İngiltere de Dinliyor"Türkiyeyi ABD ve İngiltere de Dinliyor
  "Amerika, İngiltere ve Almanya’nın Türk bakanları, vekilleri, önemli simaları dinlediğini biliyoruz... Bu ülkeler hükümet ile bazı gruplar arasındaki kavgaları da manipüle ederek, yönlendirerek bazı gizli kayıtları piyasaya sürüyordur, sürecektir."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb