RSSMobil30 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Ağrı İl Özel İdaresi Kışa Hazır
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Karşı Gazetesine Yapılan Polis Baskınına TepkiKarşı Gazetesine Yapılan Polis Baskınına Tepki
  Karşı gazetesi, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk soruşturması ile ilgili yaptıkları haberler nedeniyle polis baskınına maruz kalması Twitter'da günün konusu oldu.
 • Sınıra Havan Topları Düşüyor Okullar TatilSınıra Havan Topları Düşüyor Okullar Tatil
  IŞİD militanları ile YPG güçleri arasında süren çatışmalar sırasında ateşlenen havan topları ve mermilerin Türkiye'ye gelmesinin ardından, Suruç'un sınır hattındaki 3 mahallesinde bulunan okullar tatil edildi.
 • PKK'lı Ok: Çözüm Süreci Gerçekten BittiPKKlı Ok: Çözüm Süreci Gerçekten Bitti
  PKK'nın ele başlarından Sabri Ok da çözüm sürecinin gerçekten bittiğini söyledi. Ok ayrıca Barzani içinde "Bir AKP'liden daha fazla AKP'li" yorumunda bulundu.
 • Ankara'da İçme Suyu UyarısıAnkarada İçme Suyu Uyarısı
  Başkent'te su kirliliğinden kaynaklı ishal vakalarının arttığını Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı kabul etti.
 • Karşı Gazetesine Polis BaskınıKarşı Gazetesine Polis Baskını
  Karşı gazetesi, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk soruşturması ile ilgili haber yaptıkları gerekçesiyle polis baskınına maruz kaldıklarını açıkladı.
 • Yıldız Holding’den 24 Milyon Dolar BağışYıldız Holding’den 24 Milyon Dolar Bağış
  Yıldız Holding, toplum sağlığının geleceği için, dünyanın en köklü ve saygın bilim akademilerinden biri olan Harvard Üniversitesi Toplum Sağlığı Fakültesi’ne (Harvard School of Public Health - HSPH) önemli bir bağışta bulundu.
 • DİKKAT! Madde Bağımlılığına SürüklüyorDİKKAT! Madde Bağımlılığına Sürüklüyor
  Uluslararası Uyuşturucu Politikaları ve Halk Sağlığı Sempozyumu’nda konuşan Dr. Gilberto Gerra, sosyal dışlanmanın madde bağımlılığına sürüklediğini belirtti.
 • Yüksek Hızlı Tren İnşaatında Kaza: 1 ÖLÜYüksek Hızlı Tren İnşaatında Kaza: 1 ÖLÜ
  Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının Geyveilçesi geçişinde yapımı devam eden tünel inşaatında, paletli ekskavatör iş makinesinin altında kalan 33 yaşındaki Mustafa Akbaş yaşamını yitirdi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb