RSSMobil22 Aralık 2014
Ana Sayfa » Analiz » AKPli Atalaya Tokat Gibi Dershane Cevabı
Okuyucu Yorumları

Toplam 65 yorum eklendi.

 • Camia HakkındaCamia'dan04 Aralık 2013 11:10

  Ağır ithamlarla H.E'yi suçlayan arkadaşların birer ajan veya dini mülahazalardan uzak birer varlık olduğunu biliyorum ancak Muhterem Hocamızın ve camia'nın uzun yıllardır süre gelen tavrına bakacak olurlarsa iman belirtilerini (en azından) göreceklerdir. Bu durumda üzerinde imandan karine olana küfür ile itham çok risklidir. Bunu yapmayın bu camia sizin gibi saldırgan tutumlulara hakkını helal etmeyecek olursa mutlaka ahirette sıkıntı yaşarsınız.

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • hal-i pür melalgürkan03 Aralık 2013 13:43

  gülen: sayın papahz.,haham hazretleri, ingiliz amerikan israil, ve dahi ecevit, sizler cennettesiniz hatta sizlere şefaat edeceğim.Allah'a, Peygambere,Kur'ana,başörtüsüne hakaret etmeniz önemli değil önemli olan bana ve cemaatime destek vermiş olmanız..... gülen: namaz kılanlar, müslümanım elhamdülillah diyenler,hattavehatta İslamı öğretmek için vargücüyle çalışanlar,sizler cehennemliksiniz,çünkü bana ve cemaatime destek vermiyorsunuz. yani önce bana ve benim felsefi fikirlerime iman etmelisin

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ömer beykozcan03 Aralık 2013 11:49

  o sorunun cevabı atmacada var. ona sor o iyi bilir.

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • bu adamfaruk03 Aralık 2013 11:43

  insan olarak değil, onları o eşrefi mahlukat olarak yaratılan insanı yamyam olarak görüyordu. halbuki asıl yamyam onları yıllarca sömürenler değilmiydi. onlar o hale geldiyse batılı yamyamların acımasızca onları sömürmesi, evet onları insan değil yamyam yerine koyması neticesinde olmuştu. Ve peygamber efendimize kıblesi şaşırmış diyecek kadar da dinden uzak olanlar din adına hizmet edemezler. hep dinden bahsedersiniz ama dinle pamuk ipliği kadar dahi olsa bir bağınız yok. sadece bir araç olarak

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • bu adamfaruk03 Aralık 2013 11:37

  batılı güçler afrikayı sömürürken sağlık eğitim insani yardım gibi projelerle gidiyorlardı. uygun ortam bulduklarında en vahşi bir şekilde sömürmeye başlıyorlardı. afrika halkları yavaş yavaş kendine gelmeye başlamıştı ve batıya güveni kalmıyordu artık. işte u süreçte onları inandırmak için osmanlı vurgusuyla islam vurgusuyla başka bir topluluk devreye sokuldu işte bu gülen cemaatiydi. dün de gültekin avcı gerçek niyetlerinin ne olduğunu açık bir şekilde ortaya koydu. onları bir insan olarak

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 65 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hayrettin Karaman: Yolsuzluk Yapana Hırsız DenmezHayrettin Karaman: Yolsuzluk Yapana Hırsız Denmez
  Daha önce "Yolsuzluk yapana hırsız denmez." diyen ve bu açıklamasıyla tepki toplayan Karaman, o yazıya açıklık getirdi ancak, Karaman savunmasını ayet ve hadislere dayandırmak yerine bakın nasıl ispatlamaya çalıştı.
 • Nazlı Ilıcak'tan Soner Yalçın'a Sert CevapNazlı Ilıcaktan Soner Yalçına Sert Cevap
  "Ne günlere kaldık! “Bekri Mustafa imam oldu” hikâyesinde anlatıldığı gibi, Soner Yalçın “medya etiğinden” söz ediyor. Vah vah…"
 • Erdoğan, Davutoğlu'nu 'Çizdi' mi?Erdoğan, Davutoğlunu Çizdi mi?
  "Davutoğlu’nun 8 Aralık’ta Atina dönüşü uçakta kabin ekibine vermek zorunda kaldığı “dünya ahiret kardeşliği” demecinin perde arkası..." dedi, çarpıcı bilgiler paylaştı.
 • Ahmet Şahin Hoca: Yeise KapılmayınAhmet Şahin Hoca: Yeise Kapılmayın
  Ahmet Şahin Hoca, 'Sofradaki helal ise hesabı, haramsa azabı var' başlıklı bir yazı kaleme aldı; medyaya karartma operasyonunda ifade vermesi ile ilgili de açıklama yaptı.
 • 'Tahşiyeciler' Gerçeğini Açık ve Net AnlattıTahşiyeciler Gerçeğini Açık ve Net Anlattı
  "Bu gerçekler ışığında, Tahşiyeciler’e karşı operasyon yapan polislerle Cemaat’i ilişkilendirme çabalarını bir daha değerlendiriniz..."
 • Yılmaz Özdil'den Bomba YazıYılmaz Özdilden Bomba Yazı
  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, bugünkü yazısında zamanlama manidar diyerek 14 Aralık Medyaya Darbe operasyonunu ironik bir dille eleştirdi.
 • AKP'ye Tahşiyeciler İçin BOMBA SORUAKPye Tahşiyeciler İçin BOMBA SORU
  "Tahşiyeciler" operasyonunun altında imzası bulunan dönemin emniyet genel müdürünü AK Parti'ye sen milletvekili yapmadın mı?
 • Başsavcı Hadi Salihoğlu'nun Operasyondan Haberi Yok!!!Başsavcı Hadi Salihoğlunun Operasyondan Haberi Yok!!!
  12 Eylül'den beri Türkiye'de ilk kez bir televizyon ve bir gazeteye baskın düzenleniyor. Bu da AKP'ye nasip oldu. Bu arada Zamanlama Manidar. Başsavcı Hadi Salihoğlu'nun da operasyondan haberi yok...

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim