RSSMobil19 Aralık 2014
Ana Sayfa » Dünya » Anoreksiya Hastası Manken Öldü
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Almanya: 3 MİT'çiyi Gözaltına AldıkAlmanya: 3 MİTçiyi Gözaltına Aldık
  Almanya Federal Başsavcılığı, 3 Türk vatandaşının Almanya’da istihbarat faaliyetleri yürüttüklerine dair güçlü şüphe sebebiyle gözaltına alındığını açıkladı.
 • Özlem Çekiç’i Tehdit Eden Kişi YakalandıÖzlem Çekiç’i Tehdit Eden Kişi Yakalandı
  Danimarka’da Sosyalist Halk Parti Milletvekili Özlem Sara Çekiç’i tehdit eden kişi yakalandı.
 • Milas’ı Gökyüzüne TaşıdıMilas’ı Gökyüzüne Taşıdı
  ABD’de yaşayan genç girişimci Çetin Amato, yılda 2,5 milyon yolcunun uçtuğu dünyaca ünlü havayolu şirketlerine sattığı gıda ürünleri ile Milas’ı gökyüzüne taşıdı.
 • ''Çavuşoğlu'nun Venizelos'a Çağrısı Doğru Değil''Çavuşoğlunun Venizelosa Çağrısı Doğru Değil
  KKTC eski Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşuğlu'nun Yunanistan Dışişleri Bakanı Venizelos’a "Birlikte önce Kıbrıs Rum Kesimi'ne, oradan da KKTC'ye geçelim" teklifini eleştirdi.
 • Çocukları Öldürdük, Şimdi Ne YapalımÇocukları Öldürdük, Şimdi Ne Yapalım
  Pakistan’ın Peşaver kentindeki okul katliamını düzenleyen Taliban teröristlerinin, komutanlarına “Çocukları öldürdük, şimdi ne yapalım” diye sorduğu ortaya çıktı.
 • ABD'li Siyasetçiler: Gazeteciler BırakılsınABDli Siyasetçiler: Gazeteciler Bırakılsın
  ABD'nin farklı eyaletinde görevli milletvekilleri, Türkiye'de gözaltına alınan gazetecilerin bir an önce serbest bırakılması ve basın özgürlüğünün korunması çağrısında bulundu.
 • Obama Rusya’ya Yaptırım Paketini OnayladıObama Rusya’ya Yaptırım Paketini Onayladı
  ABD Başkanı Barack Obama, Ukrayna’ya silah ve diğer yardımlarla birlikte Rusya’ya yeni yaptırım içeren tasarıyı onayladı.
 • ABD'li Milletvekilleri'nden Operasyona EleştiriABDli Milletvekillerinden Operasyona Eleştiri
  Illinois Eyalet Kongresi’ndeki Türk Amerikan Dostluk Grubu eşbaşkanları, ABD’nin ünlü gazetelerinden Chicago Tribune'e yazdıkları bir mektup ile özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonunu eleştirdi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim