RSSMobil06 Mart 2015
Ana Sayfa » Analiz » Arakan Neresi Orada Aslında Noluyor?
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • AKP Eliyle Hayata Geçirilen Derin Kumpas?AKP Eliyle Hayata Geçirilen Derin Kumpas?
  “İrtica ile Mücadele Eylem Planı”nı çağrıştıran müthiş bir kumpas, Ergenekon ve Balyoz’un hedefinde yer alan ve bu yapıların ortaya çıkarılmasından siyaseten en büyük kazancı sağlayan AK Parti’nin eliyle hayata geçiriliyor.
 • AKP'nin Çuvallayan Dış Politikası Türkiye'yi Nasıl YalnızlaştırdıAKPnin Çuvallayan Dış Politikası Türkiyeyi Nasıl Yalnızlaştırdı
  "Sıfır Sorun" politikası ile yola çıkıp, "Sıfır Komşu" seviyesine düşen AKP''nin çuvallayan dış politikası, Türkiye'yi Ortadoğu'da nasıl yalnızlaştırdı? Ve bu yalnızlık ihracata ve tabiki ekonomimize nasıl darbe vurdu?
 • Altan’dan 'Kullanışlı Ahmaklara' CevapAltan’dan Kullanışlı Ahmaklara Cevap
  "Yıldıray Oğur, “Cemaat kontenjanı” lâfına alınmış. Ahmet Şık’tan daha büyük bir özen beklediğini söylüyor. Oysa kendisi bugün, herkese kolaylıkla Cemaatçi yaftasını yapıştırıyor."
 • Nazlı Ilıcak'tan Ali Babacan'a ÇağrıNazlı Ilıcaktan Ali Babacana Çağrı
  "Siyasi kariyeriniz lekeleniyor, temiz isminizin üzerine gölge düşüyor, farkında değil misiniz?" diyen Nazlı Ilıcak'tan Ali Babacan'a dikkat çeken mesaj...
 • Taha Akyol: HSYK'nın Savcılara Yargılama Kararı YanlıTaha Akyol: HSYKnın Savcılara Yargılama Kararı Yanlı
  "HSYK hükümetin konuyla ilgili iddiaları bakımından "yürütmeyle uyumlu" fakat hukukla uyumsuz bir karar verdi."
 • Dink Davasında Akyürek'e Karşı Çifte StandartDink Davasında Akyüreke Karşı Çifte Standart
  "Bugün,“Hrant Dink cinayetinin failleri” diye tutuklananlar, bu cinayetin aydınlatılması gayretinden ziyade, suikast üzerinden bir hesaplaşmayı gösteriyor."
 • 'Yeni Türkiye' Dinden UzaklaşıyorYeni Türkiye Dinden Uzaklaşıyor
  "Diyanet İşleri Mehmet Görmez’in de kısa süre önce uyardığı gibi, bugün genç kuşaklar “Eğer din buysa, biz o dünyada yokuz” diyebilirler. Ve Türkiye dinden daha da hızlı şekilde uzaklaşabilir."
 • Hasan Cemal'den ON NUMARA BALYOZ YAZISIHasan Cemalden ON NUMARA BALYOZ YAZISI
  Balyoz Darbe Planını ortaya çıkaran haberler yaptığı için, yani gazetecilik yaptığı için tutuklanan Mehmet Baransu'ya destek çıkan Hasan Cemal, "bu ülkede Balyoz da Ergenekon da yaşanmıştır" dedi..

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim