RSSMobil23 Temmuz 2014
Ana Sayfa » Analiz » Arakan Neresi Orada Aslında Noluyor?

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Ekrem Dumanlı'dan "EY ZALİM"e MektupEkrem Dumanlıdan EY ZALİMe Mektup
  Ekrem Dumanlı: Hassaten ‘zalim kardeş’e sesleniyorum; zira dıştaki zalim nasıl olsa bir gün hakile yeksan olacak; ancak içerdeki zulümün daha kalıcı ve derin yara açmasından korkulur...
 • Ahmet Hakan'dan AKP'li Tayyar'a: AHMAK!Ahmet Hakandan AKPli Tayyara: AHMAK!
  "A be ahmak, a be kafasız, a be ırkçı, a be faşist, a be zır cahil, a be denyo, a be çarpık zihin, a be fikirsiz, a be nasipsiz, a be vicdansız, sersem..."
 • Kızıl Elma Dizisi IŞİD Yüzünden mi Bitti?Kızıl Elma Dizisi IŞİD Yüzünden mi Bitti?
  Emniyet'in, 28 Nisan 2014′te tüm birimlerine gönderdiği yazı, TRT'nin iddialı projesi, Kızılelma dizisinin kafa karıştıran erken finalinin açıklaması mı?
 • 'Kupon Araziler' RANT İçin İmara Açılıyor!Kupon Araziler RANT İçin İmara Açılıyor!
  İstanbul'da 1490 dönüm büyüklüğündeki Park Orman'ın adım adım imara açıldığı ve şimdi de üzerine villalar inşa edileceği iddia edildi.
 • Ahmet Hakan: Erdoğan İsrail Sorularına Neden Sessiz?Ahmet Hakan: Erdoğan İsrail Sorularına Neden Sessiz?
  "Katliamın derhal durması ve ateşkesin hemen sağlanması... Şu anda en acil konu bu... Bu konuda hiçbir şey yapamıyor olmak nasıl bir duygu? Ne hissediyorsunuz?"
 • Taha Akyol'dan HSYK Atamalara AYETLİ TEPKİTaha Akyoldan HSYK Atamalara AYETLİ TEPKİ
  Hukukçu-Yazar Taha Akyol, yeni oluşturulan HSYK Birinci Daire'nin Sulh Ceza Hakimleri atamalarına sert çıktı. Akyol, yargı bağımsızlığına vurgu yaptı.
 • Ahmet Hakan: NUTUK ATMA Birşey YAPAhmet Hakan: NUTUK ATMA Birşey YAP
  Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan, Filistin konusunda Erdoğan'ın sadece NUTUK attığını, İsrail'in Türkiye'yi takmadığını ama Erdoğan'ın bu NUTUK'un bile kimlerini tatmin ettiğini söyledi.
 • İhsanoğlu: İlk Turda Yüzde 60 İle Kazanırızİhsanoğlu: İlk Turda Yüzde 60 İle Kazanırız
  “Kediler trafoya girmezse büyük mutabakatın adayı olarak ilk turda yüzde 60 ile kazanırız” diyen İhsanoğlu'nun, 'Türkiye’de iktidardan bir “korku” hali yaşandığı' vurgusu da dikkat çekti.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb