RSSMobil30 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Analiz » Arakan Neresi Orada Aslında Noluyor?

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu? Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu?
  AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı. MKYK, ilk kez Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
 • Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?
  Dinleme skandalı ile ilgili Türkiye'den gelen tüm tepkilere rağmen Hükümet'ten etkili bir adım atılmazken artık, Almanya'da Ankara'nın sessizliğini sorguluyor.
 • "Davutoğlu Konuşurken AKP'liler Alay Etti"Davutoğlu Konuşurken AKPliler Alay Etti
  "Göründüğü kadarıyla bile Davutoğlu bir ‘dikensiz gül bahçesi’ bulmadı; genel başkanı olduğu parti henüz ‘onun partisi’ değil."
 • 'Yeni Türkiye'nin Süper Net Fotoğrafı!Yeni Türkiyenin Süper Net Fotoğrafı!
  "Bu yeni Türkiye’de, liderin tepkileri için hiç bir sınır yok; ona eleştiri getiren herkes haddini aşıyor; mutlak olarak biat etmeyenler de düşman haline geliyor."
 • MİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit EdemediMİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit Edemedi
  Almanya'nın Türkiye'yi dinlediği, yine Almanya sayesinde öğrenilmiş, Alman yetkililerden bu konuya ilişkin skandal açıklamalar gelmişti. Hükümet'in tüm bunlara sessiz kalması, Alman yetkiliye bakın neler dedirtti...
 • Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?
  Selam Tevhid dosyasının savcılığa teslim edilen esas fezlekesini okuduğunu belirten Bugün Gazetesi Yazarı Nazlı Ilıcak'tan soruşturmaya ilişkin önemli bilgiler...
 • 'Bakan Erdoğan'dan Aferin Almayı Seçti'Bakan Erdoğandan Aferin Almayı Seçti
  Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a sosyal medya hesabı Twitter üzerinden cevap verdi.
 • "Türkiye'yi ABD ve İngiltere de Dinliyor"Türkiyeyi ABD ve İngiltere de Dinliyor
  "Amerika, İngiltere ve Almanya’nın Türk bakanları, vekilleri, önemli simaları dinlediğini biliyoruz... Bu ülkeler hükümet ile bazı gruplar arasındaki kavgaları da manipüle ederek, yönlendirerek bazı gizli kayıtları piyasaya sürüyordur, sürecektir."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb