RSSMobil25 Ocak 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » Bakan Çelikten Taşeron İşçilere Müjde!
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • EMITT'te ‘En İyi Stant Ödülü Bursa’ya GeldiEMITTte ‘En İyi Stant Ödülü Bursa’ya Geldi
  Uluslararası turizm sektörünün ileri gelenlerini buluşturan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) ‘en iyi stant ödülü Bursa standına geldi.
 • "Gerileyen Ekonomi İçin AR-GE'ye Kaynak Lazım"Gerileyen Ekonomi İçin AR-GEye Kaynak Lazım
  Doç. Dr. Emin Akçaoğlu, Dünya Ekonomi Ligi Raporu’na göre, dünyanın en büyük 17’nci ekonomisi konumundan iki basamak gerileyen Türkiye’nin 2023 hedefini değerlendirdi.
 • Elektrik Faturaları Daha da KabaracakElektrik Faturaları Daha da Kabaracak
  Elektrik kayıp-kaçak hedeflerini tutturamayan dağıtım şirketleri, faturasını düzenli ödeyen vatandaştan artık daha fazla kaçak parası alacak...
 • Ersin Özince’den ‘Tasarruf’ GöndermesiErsin Özince’den ‘Tasarruf’ Göndermesi
  Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Türkiye'nin yeterince tasarrufu olmadığı ile ilgili tartışmalara ilginç bir açılım getirdi.
 • Özince’den ‘Tasarruf’ GöndermesiÖzince’den ‘Tasarruf’ Göndermesi
  Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince, Türkiye'nin yeterince tasarrufu olmadığı ile ilgili tartışmalara ilginç bir açılım getirdi.
 • İşsizin Umudu "İşsizlik Ödeneği" Olduİşsizin Umudu İşsizlik Ödeneği Oldu
  İşsiz kalan vatandaşın umudu işsizlik ödeneği. 2014 yılı sonunda 889 bin 795 kişi işsizlik ödeneği başvurusu yaptı.
 • Selzedelere 5 Milyon Liralık ÖdenekSelzedelere 5 Milyon Liralık Ödenek
  Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde geçen yıl Ekim ayında meydana gelen sel felaketinde zarar görenlere ödenmek amacıyla Başbakanlık Ekonomik Sosyal ve Kültürel İşler Başkanlığı tarafından 5 milyon liralık ödenek ayrıldığı açıklandı.
 • Yüzde 70 Zam Yapan Şeker Firmaları DavalıkYüzde 70 Zam Yapan Şeker Firmaları Davalık
  Ukrayna krizi, yaptırımlar, petrol fiyatlarının düşmesi ve rublede yaşanan devalüasyon nedeni ile enflasyonun fırlaması Rus yetkilileri tedbir almaya zorluyor.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim