RSSMobil22 Aralık 2014
Ana Sayfa » Siyaset » Başbakan Erdoğanın TEHLİKELİ OYUNU?
Okuyucu Yorumları

Toplam 18 yorum eklendi.

 • hem suclu hem güclüahmet14 Mart 2014 16:06

  bu adam devlet yönetmiyorki,maasi aliyor gelisi güzel salliyor, of ne iyi,baskabanmi diyor istanbul un göbeginde olaylar cikartin yakin yikin diye,basbakanin görevi bu eskiya ile mücadele etmek,onlar yakip yiksin devlette oldu olacak ellerine benzin versin ne varsa hepimiz yakalim bumu demokrasi bumu dogru olan,bu anarsistligin hic bir hakli yani yok ama hakliymis gibi herkezden fazla sesleri cikiyor

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • idareci uslubu kalmadı mustafa14 Mart 2014 13:34

  OSMANLIDAN BERİ GERÇEK TÜRK İSLAM DEVLET GELENEĞİMİZDE İDARECİ HEP İTTİFAK VE VİFAK İİÇİN ÇALIŞMIŞTIR. MİLLETİN BİRLİĞİ VE DİRLİĞİ DEVLETİN İTİBARI ESASTIR. ŞU AN YÖNETENLERİN BİR KISMI TOPLUMU RESMEN AYRIŞTIRMAYA ÇALIŞIYOR. YOLSUZLUKLARI ÖRTMEK İÇİN TALANLAR İFTİRALAR TEHDİTLER ASLA KABUL EDİLEMEZ.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • sağduyuabdullah14 Mart 2014 13:28

  evet sağduyu lütfen,Allah için; bu günlerde en çok ihtiyacımız olan şey millet çe,,Sağduyu,Saygı,Sevgi,Hoşgörü ve tabiiki Dua tüm insanlık için..., insanlık Kur'an'a ve Efendimiz'e muhtaçken ne gerek var kavgaya,gürültüye...Allah'a emanet olunuz...

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Güven herşey parasızlık hiçbirşeysaintnesin14 Mart 2014 13:25

  "Güveni kaybetmektense parayı kaybetmeyi yeğlerim" BOSCH. İktidarın eklamı cuk oturmuş "Lafa değil icraata bakarım" evet 17 Aralık ta ortaya çıkan pis kokulardan ve görüntülerden, yapılan icraatlardan, savrulan vatan evlatlarından sonra, söz değil icraata bakıyoruz bizde. Millete nankörlük etmeyin bakın size bir sürü hizmet ettik deniyorsa o millette verdiği oyun ve duyduğu güvenin karşılığında eline geçenleri görmektedir....

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • insafabdullah14 Mart 2014 12:22

  güzel kardeşim,adam sağduyu diyor yahu niye zorunuza gidiyor,küfür yok hakaret yok,nedir bu düşmanca tavrınız mubarek cuma günü,, neyse duruşunda çok ısrar edersen seninde kimlarle haşrolacağın belli... Mevlam bu millete hidayet,basiret ve insaf versin,başta bana tabiiki...A:E.O

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 18 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Yolsuzluk Oylamasında Flaş Gelişme!Yolsuzluk Oylamasında Flaş Gelişme!
  Dört eski bakanla ilgili 'Yüce Divan' oylaması için toplanan TBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu toplantısından, oylamanın 5 Ocak tarihine ertelenmesi kararı çıktı.
 • MHP'li Vural: "Meleklere Montaj Diyemeyeceksiniz"MHPli Vural: Meleklere Montaj Diyemeyeceksiniz
  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, insanların Allah rızası için verdiği sadakalar, fitreler ve zekâtların birileri tarafından siyaset ve ticaret aracı olarak kullanıldığını söyledi.
 • İçişleri Bakanı'na İstifa Çağrısıİçişleri Bakanına İstifa Çağrısı
  Eğitim-İş, 17 Aralık sürecini protesto ederek 'Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü'ne destek veren ve Eğitim-İş Sendikası üyelerinden oluşan gruba yönelik polis müdahalesini eleştiren bir açıklama yayımladı.
 • Tanrıkulu'ndan 'Kritik Davalar'dan Terfi İddiasıTanrıkulundan Kritik Davalardan Terfi İddiası
  Sezgin Tanrıkulu, HSYK'nın 'kritik' davalarda görev almış savcıları Yargıtay ve Danıştay'daki görevlere atadığını iddia etti.
 • MHP'li Vural'dan Yolsuzluk AçıklamasıMHPli Vuraldan Yolsuzluk Açıklaması
  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, insanların Allah rızası için verdiği sadakalar, fitreler ve zekâtların birileri tarafından siyaset ve ticaret aracı olarak kullanıldığını söyledi.
 • CHP'li Gençlerden Maskeli EylemCHPli Gençlerden Maskeli Eylem
  CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi'nin, 17- 25 Aralık tarihlerini 'Yolsuzluk Haftası' ilan etmesinin ardından, İzmir'in Balçova İlçesi'nde de gençler gözlerine maske takıp, ellerinde pankart ve kutularla yürüyüş yaptı.
 • Yüksekdağ: Bu Dava DüşürülmelidirYüksekdağ: Bu Dava Düşürülmelidir
  HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, 24 Aralık’ta Yargıtay’da görüşülmesi beklenen 'Devrimci Karargah Örgütü' ile ilgili davanın düşürülmesini istedi.
 • ''‘Hükümete Darbe’ Olarak Yutturulmaktadır''‘Hükümete Darbe’ Olarak Yutturulmaktadır
  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, bugün Türkiye’de hukuksuzluğun ileri demokrasi olarak, yolsuzluk ve hırsızlığın hükümete darbe olarak yutturulduğunu söyledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim