RSSMobil30 Ocak 2015
Ana Sayfa » Siyaset » Başbakandan Yeni KABİNE REVİZYONU mu?
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Davutoğlu ve Efkan Ala ÖZÜR DİLEYECEK Mİ?Davutoğlu ve Efkan Ala ÖZÜR DİLEYECEK Mİ?
  Cizre'de 12 yaşındaki Nihat'ın vurulma görüntülerinin ortaya çıkması sonrası CHP'li Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Davutoğlu'na ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'ya sordu: Kamuoyunu niye yanılttınız?
 • ''Dikkat Etmezsek Türkiye'den 5 Devlet Çıkar''Dikkat Etmezsek Türkiyeden 5 Devlet Çıkar
  Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu ve Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, "Eğer dikkat edilmezse Türkiye’den 5 tane devlet çıkar.'' diye konuştu.
 • Güneydoğu'da Kürt İttifakı İçin Düğmeye BasıldıGüneydoğuda Kürt İttifakı İçin Düğmeye Basıldı
  Seçimlere parti olarak girmeyi kararlaştıran Halkların Demokrasi Partisi (HDP), Doğu ve Güneydoğu’daki bütün Kürt parti ve gruplarla seçim ittifakı yapılması için ilk adımı attı.
 • "Yüce Divanı AKP’li Vekiller Tek Tek İtiraf Etmeli"Yüce Divanı AKP’li Vekiller Tek Tek İtiraf Etmeli
  Büyük Birlik Partisi (BBP) Sason İlçe Başkanı Ecevit Bayralı, AK Partili vekillerin Yüce Divan oylaması ile ilgili tek tek itirafta bulunması gerektiğini ifade etti.
 • Demiröz: Temel Neden DenetimsizlikDemiröz: Temel Neden Denetimsizlik
  CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, Bursa’da önceki hafta ele geçirilen at eti skandallarının yaşanmasındaki temel nedenin denetimsizlik olduğunu belirtti.
 • Davutoğlu'nu ŞOK Eden Anket SonuçlarıDavutoğlunu ŞOK Eden Anket Sonuçları
  Metropoll Araştırma Şirketi'nin anketinde çarpıcı sonuçlar var. En dikkat çeken istatistiklerden birisi de Başbakan Ahmet Davutoğlu olmasına rağmen halkın bu konuda ne düşündüğüyle ilgili...
 • Ahmet Özal: Türk Okullarını KapatamazlarAhmet Özal: Türk Okullarını Kapatamazlar
  Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın oğlu ve Ana Parti Genel Başkanı Ahmet Özal, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nun yurt dışındaki Türk okullarının kapatılmasına yönelik girişimlerine tepki gösterdi.
 • ''Türk Okulları Anadolu İnsanının Eseri''Türk Okulları Anadolu İnsanının Eseri
  Saadet Partisi Manisa İl Başkanı Metin Bulduk, yurtdışındaki Türk okullarının gökten zembille inmediğini, Anadolu insanının eseri olduğunu söyledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim