RSSMobil22 Aralık 2014
Ana Sayfa » Analiz » BDP-PKK Buluşması Planlıydı
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hayrettin Karaman: Yolsuzluk Yapana Hırsız DenmezHayrettin Karaman: Yolsuzluk Yapana Hırsız Denmez
  Daha önce "Yolsuzluk yapana hırsız denmez." diyen ve bu açıklamasıyla tepki toplayan Karaman, o yazıya açıklık getirdi ancak, Karaman savunmasını ayet ve hadislere dayandırmak yerine bakın nasıl ispatlamaya çalıştı.
 • Nazlı Ilıcak'tan Soner Yalçın'a Sert CevapNazlı Ilıcaktan Soner Yalçına Sert Cevap
  "Ne günlere kaldık! “Bekri Mustafa imam oldu” hikâyesinde anlatıldığı gibi, Soner Yalçın “medya etiğinden” söz ediyor. Vah vah…"
 • Erdoğan, Davutoğlu'nu 'Çizdi' mi?Erdoğan, Davutoğlunu Çizdi mi?
  "Davutoğlu’nun 8 Aralık’ta Atina dönüşü uçakta kabin ekibine vermek zorunda kaldığı “dünya ahiret kardeşliği” demecinin perde arkası..." dedi, çarpıcı bilgiler paylaştı.
 • Ahmet Şahin Hoca: Yeise KapılmayınAhmet Şahin Hoca: Yeise Kapılmayın
  Ahmet Şahin Hoca, 'Sofradaki helal ise hesabı, haramsa azabı var' başlıklı bir yazı kaleme aldı; medyaya karartma operasyonunda ifade vermesi ile ilgili de açıklama yaptı.
 • 'Tahşiyeciler' Gerçeğini Açık ve Net AnlattıTahşiyeciler Gerçeğini Açık ve Net Anlattı
  "Bu gerçekler ışığında, Tahşiyeciler’e karşı operasyon yapan polislerle Cemaat’i ilişkilendirme çabalarını bir daha değerlendiriniz..."
 • Yılmaz Özdil'den Bomba YazıYılmaz Özdilden Bomba Yazı
  Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, bugünkü yazısında zamanlama manidar diyerek 14 Aralık Medyaya Darbe operasyonunu ironik bir dille eleştirdi.
 • AKP'ye Tahşiyeciler İçin BOMBA SORUAKPye Tahşiyeciler İçin BOMBA SORU
  "Tahşiyeciler" operasyonunun altında imzası bulunan dönemin emniyet genel müdürünü AK Parti'ye sen milletvekili yapmadın mı?
 • Başsavcı Hadi Salihoğlu'nun Operasyondan Haberi Yok!!!Başsavcı Hadi Salihoğlunun Operasyondan Haberi Yok!!!
  12 Eylül'den beri Türkiye'de ilk kez bir televizyon ve bir gazeteye baskın düzenleniyor. Bu da AKP'ye nasip oldu. Bu arada Zamanlama Manidar. Başsavcı Hadi Salihoğlu'nun da operasyondan haberi yok...

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim