RSSMobil15 Eylül 2014
Ana Sayfa » Analiz » BDP-PKK Buluşması Planlıydı

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 'Üst Kurul'lara 'BÜYÜK TASFİYE' Geliyor!Üst Kurullara BÜYÜK TASFİYE Geliyor!
  Büyük tasfiyenin önü, Başbakanlık’a 402 raportör kadrosu alınarak açıldı. Yasaya göre bu kadronun yüzde 70’i, önümüzdeki bir yıl içinde, “naklen” atamalarla doldurulabilecek. Alınan yetki, bakın ne anlama geliyor?
 • "Yolsuzluk Soruşturması Darbeydi" İddiasına Net CevapYolsuzluk Soruşturması Darbeydi İddiasına Net Cevap
  Yok darbedir… Yok 3. havaalanı, Hızlı Tren projesi hedef alınıyordu… Yok amaç hükümeti yıpratmaktı… UYAP’a kayıtlı değildi… Gizli tutuldu; komplo yapıldı…Saygılı’nın açıklamaları bu iddialara bir cevap teşkil ediyor.
 • Soma'da O Zeytinliklere Tel Örgü ÇekildiSomada O Zeytinliklere Tel Örgü Çekildi
  Soma'da yapılacak üçüncü termik santral için, acele kamulaştırma sürecinde olan zeytinliklerin çevresine 2 metre yüksekliğinde tel örgü çekilmeye başlanmasına tepki gösterildi.
 • Ali Ünal'dan Mehmet Görmez'e: Arş’ı Titretecek İftira ve Zulüm Ali Ünaldan Mehmet Görmeze: Arş’ı Titretecek İftira ve Zulüm
  "Milyonlarca insan Âhiret’te iddiaları sebebiyle Görmez’in yakasına yapıştığında umarım Görmez’in görüp de ibraz edeceği belgeleri vardır."
 • Mukayeseli Hırsızlık Fetvası!Mukayeseli Hırsızlık Fetvası!
  Eğer bugün Türkiye'de maneviyat çalmakla hükümet, para çalmakla da Cemaat suçlansaydı... Diyanet İşleri Başkanı şöyle derdi: "Milletin parasını çalmak, maneviyatını çalmaktan daha kötü bir şeydir".
 • "Diyarbakır'da Türk Bayrağı Yakmak Moda Oldu"Diyarbakırda Türk Bayrağı Yakmak Moda Oldu
  "Şimdi bunlar barış sürecini baltaladığımızı sanır süreci bozan taraf biz olmayalım) diye iş yaptırmaz oldular.. İşi yaptığımız zaman hemen o an siyasilerden ilgili kuruma telefon, şahısla ilgili işlem yapmayın.."
 • AKP Hükümeti'ne "Cemaat'le Mücadele" MesajıAKP Hükümetine Cemaatle Mücadele Mesajı
  "Gerçek, bir bomba olup patlayacak ve siz, halka karşı giriştiğiniz bu arsız savaşı kazanamadan silinip gideceksiniz. Anlayın ve artık zulümden vazgeçin, hakikat asla yenilmez!"
 • TibNOT Gerçeğiyle Polislere Zulmü Deşifre Etti!TibNOT Gerçeğiyle Polislere Zulmü Deşifre Etti!
  Polis eşi Ayşegül Öztürk'ün, gözaltına alınan eşi Ahmet Öztürk'ün acısıyla önce bebeğini kaybettiğini ardından vefat ettiğini hatırlatan Uslu, gözaltı gerekçelerinden biri olarak gösterilen TibNOT üzerinden 'o polislerin nasıl uyduruk iddialarla yargıland

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb