RSSMobil05 Mart 2015
Ana Sayfa » SAĞLIK » Boyun Ağrısına Çözüm: Ense Yapın
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Leğen Kemiği Kırılan Turist Ameliyat OlduLeğen Kemiği Kırılan Turist Ameliyat Oldu
  Mevlana Müzesi'ni ziyaret ettiği sırada düşüp leğen kemiğinde kırıklar oluşan Amerikalı turist 77 yaşındaki Raj Kumer Kapur, Konya'da özel bir hastanede ameliyat oldu.
 • Bal Kabağı Gözler İçin FaydalıBal Kabağı Gözler İçin Faydalı
  Uzman Diyetisyen Esra Kula, bal kabağının, havuçtan iki kat daha fazla A vitamini içerdiğini belirterek, "Tatlısı, çorbası ve böreği yapılan bal kabağı, sağlıklı gözlerin de sırrı" dedi.
 • ‘Gilaboru’ Her Derde Deva‘Gilaboru’ Her Derde Deva
  Kapseri ve yöresinde sıkça tüketilen Gilaboru meyvesi insan sağlığına yararlarıyla dikkate çekiyor.
 • Böbrek Nakliyle İkinci Yaşam Şansı YakaladıBöbrek Nakliyle İkinci Yaşam Şansı Yakaladı
  Samsun'da yaşayan ve 17 yıldır böbrek hastası olan 46 yaşındaki Hatce Sünnetci, doğum gününde beyin ölümü gerçekleşen 19 yaşındaki bir gençten alınan böbreğin nakliyle ikinci bir hayat şansı yakaladı.
 • Bağırsağından Taşlaşmış Yiyecek ÇıktıBağırsağından Taşlaşmış Yiyecek Çıktı
  Kayseri'de 78 yaşındaki Reyhan Düşünceli’nin ince bağırsağından, özel bir hastanede yapılan ameliyatla 5 santimetre büyüklüğünde taşlaşmış yiyecek kalıntısı (bezuar) çıkarıldı.
 • 'Domuz Gribi'nden Bir Hasta Yoğun BakımdaDomuz Gribinden Bir Hasta Yoğun Bakımda
  Sivas'ta Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yüksek ateş şikayeti ile yoğun bakım servisine yatırılan 31 yaşındaki Dilek K.'nin de H1N1 virüsü taşıdığı saptandı.
 • Mersin'de Çocuklar Arasında Hastalık SalgınıMersinde Çocuklar Arasında Hastalık Salgını
  Mersin'in Erdemli İlçesi'nde, son bir haftada çocuklarda görülen üst solunum yolu enfeksiyonu hastalığı nedeniyle hastanelere akın oldu.
 • Akın: Türkiye'de Yaşlı Nüfus ArtıyorAkın: Türkiyede Yaşlı Nüfus Artıyor
  Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Tıp Fakültesi Geriatri Bilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Sibel Akın, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaşlı nüfus oranının arttığını söyledi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim