RSSMobil19 Aralık 2014
Ana Sayfa » Medya » Bu Ünlüler Oylarını Kime Verecek?
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Günün En Çarpıcı Gazete ManşetleriGünün En Çarpıcı Gazete Manşetleri
  Gazeteler manşetlerine hangi olayları taşıdı? Güne damga vuran manşetler....
 • 14 Maddede Skandal Operasyon! 14 Maddede Skandal Operasyon!
  14 Aralık’ta medyayı susturma operasyonuyla gözaltına alınan isimlerden 16’sının ifade işlemleri silahların gölgesi altında tamamlandı.
 • Medya Darbesi Gündemin İlk SırasındaMedya Darbesi Gündemin İlk Sırasında
  17-25 Aralık yolsuzluk gündemini örtmek için yapılan özgür medyayı susturma operasyonuna siyasiler, basın örgütleri ve STK temsilcilerinin tepkileri sürüyor.
 • Avukat Bürosunda ÖldürüldüAvukat Bürosunda Öldürüldü
  Gaziantep’te avukat 63 yaşındaki İsmail Akkaya, bürosunun kapısını kırarak içeri giren kimliği henüz belirsiz kişi yada kişilerce tüfekle vurularak öldürüldü.
 • Türkiye'de Gazetecilik Resmen SorgulandıTürkiyede Gazetecilik Resmen Sorgulandı
  Özgür medyaya darbe operasyonunda gözaltına alınan Ekrem Dumanlı ile Hidayet Karaca’nın savcılık ifadesinde ve çıkarıldıkları mahkemede gazetecilik mesleği sorgulamaya tabi tutuldu.
 • Nuh Gönültaş: Kaçmadım!Nuh Gönültaş: Kaçmadım!
  Amerika’ya kaçtığı yönünde hakkında haberler yapılan Bugün Gazetesi Yazarı Nuh Gönültaş, bugün İstanbul’a Atatürk Havalimanı’ndan Türkiye'ye giriş yaptığını belirtti.
 • Sertel: Derhal Gazeteciler Serbest BırakılsınSertel: Derhal Gazeteciler Serbest Bırakılsın
  Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Atilla Sertel, gazetecilerin serbest bırakılması için hazırlanan özgürlük bildirgesine tereddütsüz imza altığını belirtti.
 • Hidayet Karaca'ya İlaç İçmek İçin Su VerilmediHidayet Karacaya İlaç İçmek İçin Su Verilmedi
  Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınan medya mensupları ve polislerin maruz kaldığı skandallara bir yenisi eklendi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim