RSSMobil01 Mart 2015
Ana Sayfa » Siyaset » CHP Şimdi de İrana Gidiyor
Okuyucu Yorumları

Toplam 6 yorum eklendi.

 • Kasetten genel başkan çıktığına göre, irandan da belki iktidar çıkarramazan09 Ekim 2013 16:46

  Gitsinlerde yıllardır sağ partileri iran yanlısı olarak suçlamaktan artık vazgeçmiş olsunlar. Çünkü bu ziyaret onlarıda kısmende olsa iran yanlısı yapmış oluyor. Gürsel Tekin ile Mustafa Sarıgül İstanbul için çarpışmaya devam ederken bu ziyaret CHP'ye yararmı onu ileride göreceğiz.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • el öpmenr09 Ekim 2013 15:29

  unutmayın aslını inkar edeni kimse itibar etmez.herhalde ayetullahın elini öpüp,birlikte TÜrkiye'yi kötülemeye gidiyor.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • DESTEKKEMAL09 Ekim 2013 11:44

  İRANA TÜRKİYEYİ ŞİKAYET ETME GİDİYOR TÜRKİYE BÜYÜYOR GELİŞİYOR BAŞINI ALMIŞ GİDİYOR ÖNÜNE NASIL ENGELER KOYALIM DIŞARDAN DESTEK ARIYOR CHP VE MHP ZİHNİYETI BUDUR

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ŞLKJHDFGFGG09 Ekim 2013 11:18

  CHP :Vatandaşına gitmeyi başaramamış bir parti. En kolay anarşitlerle kol kola olabiliyor teröristlere arka çıkıp onları himaye ediyor. AykıRI nerde ne varsa hepsini çok kolay sahiplenebiliyor.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • bu günlerde bi iran analiz09 Ekim 2013 11:08

  bu günlerde bi iran hayranlığı var. abd kur yapıyor. ingiltere kur yapıyor. bizden bi siyasi parti chp ilgi gösteriyor. benden söylemesi coğrafyamızda israilden önce en tehlikeli ülke irandır. hatırlayalım ecdadımız çok doğu seferi yapmıştır. çok iranlılar ile ilgili vatandaşını uyarmıştır. bu irana dikkat. ona yaklaşanlara daha da dikkat etmeliyiz.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 6 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim