RSSMobil07 Mart 2015
Ana Sayfa » Yaşam » Cinsiyet Değiştiren Ünlüler
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Plakası Belli Faili Meçhul DavaPlakası Belli Faili Meçhul Dava
  Şişli'de, 2013 Aralık ayında gözaltına alınıp 3 polis tarafından öldüresiye darp edilen Muhammed Özdoğru'nun (21) dosyası faili meçhul dosyaları arasına kaldırıldı.
 • Nefes Açmak İçin Futbol OynuyorlarNefes Açmak İçin Futbol Oynuyorlar
  Erzurum'un değişik semtlerindeki camilerde görev yapan imam ve müezzinler, nefes açmak için haftada bir gün salonda futbol oynuyor.
 • Ordu'da İki Küp Altın Bulundu İddiasıOrduda İki Küp Altın Bulundu İddiası
  Ordu'nun Altınordu İlçesi'nde bir inşaatın kazı çalışmaları sırasında işçilerin iki küp altın bulduğu iddiası, kentte heyecan yarattı.
 • Cezaevinden İzinli Çıkıp Eşini ÖldürdüCezaevinden İzinli Çıkıp Eşini Öldürdü
  İzmir'in Tire ilçesinde, cezaevinden dört gün izinli çıktığı belirlenen 35 yaşındaki Ufuk Oğuz, eşi 38 yaşındaki Gülcan Oğuz'u ruhsatsız tabancayla başından vurup öldürdü.
 • Cemre Nedir? Son Cemre Ne Zaman Düşer?Cemre Nedir? Son Cemre Ne Zaman Düşer?
  Cemre düşmesi 6 Mart 2015'de (yarın) son olarak toprağa düşecek. Cemre nedir nasıl düşer, ilkbaharı müjdeyelen son cemre ne zaman düşecek merak edenlere müjde bahar geliyor.
 • Son 7 Yılda Kadına Şiddet Yüzde 1400 ArttıSon 7 Yılda Kadına Şiddet Yüzde 1400 Arttı
  Gaziantep Barosu Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Günay Kaplan, kadına yönelik şiddetin giderek arttığını söyledi.
 • Didim'de Bina Çöktü: 1 ÖLÜDidimde Bina Çöktü: 1 ÖLÜ
  Aydın'da belediye tarafından yapılan çevre düzenleme çalışması sırasında yıkılan iki katlı bir binanın aniden çökmesi sonucu üç işçi göçük altında üç işçi ise etrafa saçılan beton parçalarıyla yaralandı.
 • Türk Askerinin Şarkısı Rekor KırıyorTürk Askerinin Şarkısı Rekor Kırıyor
  Kosova’da 1999 yılından bu yana KFOR barış gücü bünyesi altında görev yapan Türk askeri, 7’den 70’e tüm Kosova halkı tarafından çok seviliyor.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim