RSSMobil30 Ocak 2015
Ana Sayfa » Analiz » CMK 250 Değişikliğine Tepkiler ÇIĞ GİBİ
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Nazlı Ilıcak: Körü Körüne CemaatçiyimNazlı Ilıcak: Körü Körüne Cemaatçiyim
  “Cemaat ile ilişkiyi nasıl kuruyorsunuz” diye sorduğunuzda, körü körüne Cemaatçi oluyorsunuz. Keyfiliği, adaletsizliği, hukuksuzluğu, yolsuzluğu ayyuka çıkmış insanların yanında saf tutmaktansa...
 • Güneydoğu'da Yeşil Kart Dağıtımı PKK’ya GeçtiGüneydoğuda Yeşil Kart Dağıtımı PKK’ya Geçti
  "Karabasan gibi bölgeye çöken terör örgütü, çözülme süreci ile kazandığı rahatlığı her alanda kullanarak, hem militan hem sempati aynı zamanda çok yüklü meblağlarda paralar da kazanıyor."
 • Kriptolu Telefonların Sessiz Bırakan Sırrı NeKriptolu Telefonların Sessiz Bırakan Sırrı Ne
  “MİT, Kandil’le görüş müdür? Görüşmüşse kriptolu telefonla bir görüşme var mıdır? Almanya bu telefonları dinlemiş midir? Dönemin başbakanı bu kriptolu telefonlarla İmralı ile görüşmüş müdür?.."
 • Kerim Balcı'dan Bomba 'Türk Okulları' AnaliziKerim Balcıdan Bomba Türk Okulları Analizi
  "Hizmet Hareketi'nin tek düşmanı sen değilsin, ama bunun üzerinden bir dünya tasavvuru kurgulayan, memleketin uluslararası ilişkiler stratejisini bu düşmanlığın üzerine tesis eden başka marîd-i dîk-i muhh gördün mü?"
 • Kuzu Şimdi de Gözünü Saray'a mı Dikti?Kuzu Şimdi de Gözünü Saraya mı Dikti?
  4 eski bakana Yüce Divan oylaması ile ilgili tepki toplayan açıklamalarda bulunan AKP'li Kuzu için, "Yoksa, üç dönemi biterken Saray'a mı taşınmak istiyor, ballı bir yönetim kurulu üyeliği mi bekliyor!?" dedi.
 • Saray'da Hükümet'e Paralel Yapı HazırlığıSarayda Hükümete Paralel Yapı Hazırlığı
  "Saray'daki her bir başkan kendi görev alanı içinde, kabine üyesi ile 'paralel mi çalışacak, yoksa amiri durumunda mı olacak?"
 • 'Beyefendi'nin Gönlünde Yatan Başbakan..."Beyefendinin Gönlünde Yatan Başbakan...
  "2015 milletvekili seçimlerini “başkanlık sistemi seçimi” olarak ilan eden Recep Erdoğan, Ahmet Davutoğlu’nu tam manasıyla abandone ettiği için Başbakanlık koltuğuna göz dikenlerin sayısı da arttı."
 • 'Dizimi Beğenmeyen Haindir Dış Mihraktır!'Dizimi Beğenmeyen Haindir Dış Mihraktır!
  "Şimdii... Bundan böyle, yapacağım filmleri, dizileri, yazacağım gazete yazılarını ve kitapları beğenmeyecek kim olursa, önceden söyleyeyim, hepsi haindir! Devlet memleket düşmanıdır!"

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim