RSSMobil02 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Demokratikleşme Paketindeki Sır Düzenleme

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 yorum eklendi.

 • sakat...Fx27 Eylül 2013 15:24

  Beyler ! Efendiler ! alfabeye ek harfler gelecek-miş... x, w... ve bilgisayarda önce linuxta kurdish diye olaylar çıktı yıl 2000 civarı.. şimdide kamuda kürtçe için harfler Türkçeye eklenecekmiş. Bu bölünmedir. x + - / eğer bu sembollerin anlamını bilmiyorsanız ya bölen yada bölünen taraftasınız demektir. Geriye bölüm kalır.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • PKK PaKetiabdullah27 Eylül 2013 11:15

  Bu paket baş örtüsü, alevi açılımı gibi masum kılıflara sarılmış PKK paketidir, göreceksiniz.İlk adımda PKK/KCK operasyonlarına sebep gördüğü emniyet istihbaratı tamamen kendine göre değiştirdi.Polisler tayin adı altında sürgün edildi.Paket hazır.Karışan kalmadı, artık PKK ile sarılışabilirler.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • SuçCennetiYavuz Yalçın@Salih27 Eylül 2013 10:41

  Salih Bey, yorumunuza aynen katılıyorum. Bu AKP iktidarının derdi demokratikleşme ve hukuk devletini tesis etme değil, düpedüz bölücü terörü meşru hale getirmedir. Eğer hukuk devletini kurma amaçları olsaydı. Dün şikayet ettikleri Bürokrasi İmparatorluğunu bertaraf edecek yasal düzenlemeleri yaparlardı. İşte YÖK Kanunu olduğu gibi ortada duruyor.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • daha durkorkmaz kaçar27 Eylül 2013 10:18

  yakın zamanda PKK lılar sokaklarda polis asker ve savcı kovalayacak, cehaletin bu dozunu hayal bile edemezdik, tarih kitaplarından deli ibrahim ile ilgili hikayeler derhal çıkartılmalı, adamcağız sadece balıklara yem atarmış kimseye bi zararı yokmuş

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • YUMRUK YİYİNCE NİYE YAYGARA KOPARIYORLARSalih27 Eylül 2013 09:35

  Buların açılımdan anladığı PKK-KCKlıları tamamen salıvermek, örgütlenmelerinin önünü açmak, tüm eylem ve cinayetlerini serbest bırakmak, terörist herkesi içinde cinayet işlese bile dokunamamak. Bir taraftan Türkiyeyi suç cenneti haline getiriyorlar, tutklama-yakalamyı ikansız hale getiriyorlar, sonra yamyamların önüne polisi yem yapıyorlar. Madem herşey serbest poliside milletin önüne dikmeyin. Bakan yumruk yediğinde, gezi gibi olaylarda yaygara koparmayın.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 5 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 'Yardım Etmediniz' Kavgası: 5 YaralıYardım Etmediniz Kavgası: 5 Yaralı
  Gaziantepte, 35 yaşındaki Hakan Ö., bir gün önce arızalanan otomobili için kendisine yardım edilmediği iddiasıyla arkadaşlarıyla birlikte akaryakıt istasyonu çalışanlarına saldırdı.
 • SGK, Açığı Kapamak İçin Mallarını SatıyorSGK, Açığı Kapamak İçin Mallarını Satıyor
  Ge­çen yıl büt­çe açı­ğı 20 mil­yar TL’­ye da­ya­nan Sos­yal Gü­ven­lik Ku­ru­mu'nun (SGK) açık­la­rı­nı ka­pa­ta­bil­mek için gay­ri­men­kul sat­ma­ya baş­la­dığı öğrenildi.
 • AKP Lehine "Oy Hırsızlığına" 10 Yıl Hapis CezasıAKP Lehine Oy Hırsızlığına 10 Yıl Hapis Cezası
  30 Mart yerel seçimlerinde sandıkta AKP lehine "sahtecilik" yaptığı iddiasıyla bir sandık görevlisine 10 yıl hapis istemiyle dava açıldı.
 • 'Bakan Oğluna Sorulur mu Akif' Gözaltında Bakan Oğluna Sorulur mu Akif Gözaltında
  İl Emniyet Müdür Yardımcısı’nın "Bir bakan oğlu rüşvet alabilir mi Akif?.. dediği belirtilen, yolsuzluk soruşturmalarında görev alan polisin de gözaltına alındığı öğrenildi.
 • Terör Örgütü PKK Sanayide Tank YaptırıyorTerör Örgütü PKK Sanayide Tank Yaptırıyor
  PKK, kamyon, kamyonet, pikap ve iş makinelerinin demir zırhlarla kuşatıldığı tank ve panzer görünümlü araçlar üretmeye başladı.
 • Gün Yüzü Görmemiş Kartal OtomobilGün Yüzü Görmemiş Kartal Otomobil
  İzmir'in Bornova İlçesi'nde yaşayan 33 yaşındaki Soner Gün ile ikizi İlker Gün, bir süre önce yakınlarından aldıkları 1990 model ve henüz 830 kilometrede olan Kartal marka otomobillerini 45 bin liraya satışa çıkarttı
 • "Kral Çıplak" Diyen Polisi Yaka Paça SusturdularKral Çıplak Diyen Polisi Yaka Paça Susturdular
  Yolsuzlukları ortaya çıkaran polise yapılan operasyonda gözaltına alınan bir polis "Kral Çıplak" diye bağırdı. Meslektaşları o polisi yaka-paça susturmaya çalıştı.
 • Gözaltına Alınan Polis Topçu'dan MektupGözaltına Alınan Polis Topçudan Mektup
  İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdür Yardımcısı Yasin Topçu, Recep Tayyip Erdoğan hakkında daha önce yaptığı suç duyurusunu kamuoyu ile paylaştı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb