RSSMobil05 Mart 2015
Ana Sayfa » Gündem » Demokratikleşme Paketindeki Sır Düzenleme
Okuyucu Yorumları

Toplam 5 yorum eklendi.

 • sakat...Fx27 Eylül 2013 15:24

  Beyler ! Efendiler ! alfabeye ek harfler gelecek-miş... x, w... ve bilgisayarda önce linuxta kurdish diye olaylar çıktı yıl 2000 civarı.. şimdide kamuda kürtçe için harfler Türkçeye eklenecekmiş. Bu bölünmedir. x + - / eğer bu sembollerin anlamını bilmiyorsanız ya bölen yada bölünen taraftasınız demektir. Geriye bölüm kalır.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • PKK PaKetiabdullah27 Eylül 2013 11:15

  Bu paket baş örtüsü, alevi açılımı gibi masum kılıflara sarılmış PKK paketidir, göreceksiniz.İlk adımda PKK/KCK operasyonlarına sebep gördüğü emniyet istihbaratı tamamen kendine göre değiştirdi.Polisler tayin adı altında sürgün edildi.Paket hazır.Karışan kalmadı, artık PKK ile sarılışabilirler.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • SuçCennetiYavuz Yalçın@Salih27 Eylül 2013 10:41

  Salih Bey, yorumunuza aynen katılıyorum. Bu AKP iktidarının derdi demokratikleşme ve hukuk devletini tesis etme değil, düpedüz bölücü terörü meşru hale getirmedir. Eğer hukuk devletini kurma amaçları olsaydı. Dün şikayet ettikleri Bürokrasi İmparatorluğunu bertaraf edecek yasal düzenlemeleri yaparlardı. İşte YÖK Kanunu olduğu gibi ortada duruyor.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • daha durkorkmaz kaçar27 Eylül 2013 10:18

  yakın zamanda PKK lılar sokaklarda polis asker ve savcı kovalayacak, cehaletin bu dozunu hayal bile edemezdik, tarih kitaplarından deli ibrahim ile ilgili hikayeler derhal çıkartılmalı, adamcağız sadece balıklara yem atarmış kimseye bi zararı yokmuş

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • YUMRUK YİYİNCE NİYE YAYGARA KOPARIYORLARSalih27 Eylül 2013 09:35

  Buların açılımdan anladığı PKK-KCKlıları tamamen salıvermek, örgütlenmelerinin önünü açmak, tüm eylem ve cinayetlerini serbest bırakmak, terörist herkesi içinde cinayet işlese bile dokunamamak. Bir taraftan Türkiyeyi suç cenneti haline getiriyorlar, tutklama-yakalamyı ikansız hale getiriyorlar, sonra yamyamların önüne polisi yem yapıyorlar. Madem herşey serbest poliside milletin önüne dikmeyin. Bakan yumruk yediğinde, gezi gibi olaylarda yaygara koparmayın.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 5 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim