RSSMobil30 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Analiz » Dershane Yasası YENİ KATSAYI ENGELİ!

Okuyucu Yorumları

Toplam 16 yorum eklendi.

 • herkes konuşuyoranaliz16 Kasım 2013 09:31

  herkes konuşuyor ama %90 ı saçmalıyor. rantı olanlar zaten berbat. imma hatip okullarının açılmasına vesile olan akp nasıl katsayı engeli koyar uydurma bir açıklama. dersaneler kapatılacak. cemaat okullarında 30.000 tl ye kadar öğrenci okutulduğunu biliyormusunuz. ticarethaneler yani eğitime darbe vuran bu dersaneler kapatılacak. okullarda kalite artacak. eşit fırsatlara tabi çocuklar eğitimleriyle yarışacaklar.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ALLAH İSLAH ETSİNÜNİVAR16 Kasım 2013 01:27

  MÜSLÜMAN NÜSLÜMANA ÇAMUR ATMAZ,İFTİRA ATMAZ,MÜSLÜMANIN AÇIĞININI YÜZÜNE VURMAZ,MÜSLÜMANI YIKMAK YOLA GETİRMEK İÇİN YEZİTLERLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAZ EĞER BUNLARI ÇIKAR UĞRUNA YAPIYORSA BEN ALLAH İSLAH ETSİN DERİM

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • ne bu çaba!kazım16 Kasım 2013 00:09

  Okulda başarılı olanlar dershanelerde de başarılı oluyorlar. dershaneler zaten başarılı çocuklarla ilgileniyor, zayıf çocuklar sadece oraya gelip gidiyorlar.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • YENİ BEYAZ TÜRKLER: ERDOĞANGİLLER.nizami15 Kasım 2013 21:41

  iki zenci beyaz olmak için bir makine olduğunu duyuyor. 100 dolar ver, beyaz ol. zencilerden 101 doları olan diyor ki: ben gireyim, işe yarıyor sa sana da bir dolar veririm sen de girersin. 99 doları olan heyecanla bekliyor. bir de bakıyor ki arkadaşı makineden beyaz bir adam olarak çıkmış. diyor ki : 1 dolar ver de ben de beyaz olayım. diğeri diyor ki: HADİ ORDAN PİS ZENCİ!

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • MABED mi?ELMANDER15 Kasım 2013 21:23

  sanki dershaneler değil de mabedleri kapanıyor; yaw ne kadar eğitm hayranıymışsınız be . allah bildiği yapsın sizi.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 16 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu? Hüseyin Çelik Neden Tasfiye Oldu?
  AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı. MKYK, ilk kez Genel Başkan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında toplandı.
 • Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?Türkiye, O CD’yi Merkel’den Neden İstemiyor?
  Dinleme skandalı ile ilgili Türkiye'den gelen tüm tepkilere rağmen Hükümet'ten etkili bir adım atılmazken artık, Almanya'da Ankara'nın sessizliğini sorguluyor.
 • "Davutoğlu Konuşurken AKP'liler Alay Etti"Davutoğlu Konuşurken AKPliler Alay Etti
  "Göründüğü kadarıyla bile Davutoğlu bir ‘dikensiz gül bahçesi’ bulmadı; genel başkanı olduğu parti henüz ‘onun partisi’ değil."
 • 'Yeni Türkiye'nin Süper Net Fotoğrafı!Yeni Türkiyenin Süper Net Fotoğrafı!
  "Bu yeni Türkiye’de, liderin tepkileri için hiç bir sınır yok; ona eleştiri getiren herkes haddini aşıyor; mutlak olarak biat etmeyenler de düşman haline geliyor."
 • MİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit EdemediMİT Alman Telekulağı Nasıl Tespit Edemedi
  Almanya'nın Türkiye'yi dinlediği, yine Almanya sayesinde öğrenilmiş, Alman yetkililerden bu konuya ilişkin skandal açıklamalar gelmişti. Hükümet'in tüm bunlara sessiz kalması, Alman yetkiliye bakın neler dedirtti...
 • Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?Selam Tevhid Dosyasında Neler Vardı?
  Selam Tevhid dosyasının savcılığa teslim edilen esas fezlekesini okuduğunu belirten Bugün Gazetesi Yazarı Nazlı Ilıcak'tan soruşturmaya ilişkin önemli bilgiler...
 • 'Bakan Erdoğan'dan Aferin Almayı Seçti'Bakan Erdoğandan Aferin Almayı Seçti
  Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a sosyal medya hesabı Twitter üzerinden cevap verdi.
 • "Türkiye'yi ABD ve İngiltere de Dinliyor"Türkiyeyi ABD ve İngiltere de Dinliyor
  "Amerika, İngiltere ve Almanya’nın Türk bakanları, vekilleri, önemli simaları dinlediğini biliyoruz... Bu ülkeler hükümet ile bazı gruplar arasındaki kavgaları da manipüle ederek, yönlendirerek bazı gizli kayıtları piyasaya sürüyordur, sürecektir."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb