RSSMobil19 Aralık 2014
Ana Sayfa » Ekonomi » Emekli Zam Farkını Ne Zaman Alacak?
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Davutoğlu Açıkladı Yeni Vergiler GeliyorDavutoğlu Açıkladı Yeni Vergiler Geliyor
  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ekonomide dönüşüm sağlayacağını ifade ettiği ikinci dönüşüm paketini açıkladı. Paket vatandaşı yeni vergi yükü getiriyor.
 • AKP'nin Tasarruf Eylem Planı, ALARM ZİLİ!AKPnin Tasarruf Eylem Planı, ALARM ZİLİ!
  Kamuoyuna açıklanan tasarruf tedbirlerinin her bir kalemi adeta 12 yıllık sınırsız israfın listesi gibiydi. Cilalanıp parlatılan ekonominin iflası ve en önemlisi de denizin bittiğinin ilanıydı.
 • İşte İşsizliği Artıran Gizli Sebep!İşte İşsizliği Artıran Gizli Sebep!
  TÜİK, Eylül 2014 itibariyle Türkiye'deki işsiz sayısının 3 milyon 64 bin kişi olduğunu açıkladı.
 • Bir Vergi Daha GeliyorBir Vergi Daha Geliyor
  Borsaya vergi yeniden gündemde Hükümet, 2008 krizinde yatırımcıları çekmek için kaldırdığı borsa vergisini yeniden getiriyor.
 • Paralar Faiziyle İade EdiliyorParalar Faiziyle İade Ediliyor
  17 Aralık Operasyonu sırasında evlerinde bulunan ve adli emanetçi olarak bir devlet bankasında tutulan paraları, takipsizlik kararına yapılan itirazın reddi üzerine yasal faiziyle birlikte kendilerine iade edilecek.
 • İhlas Mudilerin Parasını Neden Ödemiyor?İhlas Mudilerin Parasını Neden Ödemiyor?
  75 bin İhlas Finans mudisi parasını alamazken, İhlas Holding’e İstanbul Gaziosmanpaşa’da 1,8 milyar TL’lik kentsel dönüşüm ihalesi verildi.
 • 2008'de Kaldırılan Vergi Yeniden Geliyor!2008de Kaldırılan Vergi Yeniden Geliyor!
  Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı ikinci pakete göre hisse senetlerine elde tutma sürelerine göre farklı vergiler uygulanacak.
 • Fonlar Kesilsin Üyelik Askıya AlınsınFonlar Kesilsin Üyelik Askıya Alınsın
  Türkiye’yi ayağa kaldıran ‘14 Aralık özgür basına darbe operasyonu’ üzerine özel oturum yapan Avrupa Parlamentosu üyeleri Türkiye'ye sert eleştiri yöneltti.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim