RSSMobil22 Aralık 2014
Ana Sayfa » EPDK

EPDK Haberleri

 • AKP'li Bürokrat ve Bakanların Torpil ListesiAKPli Bürokrat ve Bakanların Torpil Listesi
  CHP'li Koç, haksız memur alımlarını duyurmak için hazırladıkları haksizatamalar.com'da bakın AKP'li Bakan ve Milletvekili yakınları kim nereye nasıl atanmış?
 • Çanakkale'de 250 Milyon Dolarlık Rüzgara Enerjisi Çanakkalede 250 Milyon Dolarlık Rüzgara Enerjisi
  Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, yapımı devam eden Troypark AVM'nin 30 Ocak 2015'te faaliyete geçeceğini açıkladı.
 • Gaziantep'te Ayakkabı Fuarı AçıldıGaziantepte Ayakkabı Fuarı Açıldı
  Gaziantep'te, 'Uluslararası Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı' düzenlenen törenle açıldı.
 • Doğalgazda Abonelik Ücretine ZamDoğalgazda Abonelik Ücretine Zam
  EPDK 2015 yılında doğalgaz dağıtım şirketlerinin abonelerden tahsil edeceği bağlantı tarifeleri, iç tesisat proje onayı, kontrolörlük, güvence bedelleri, test ve işletmeye alma işlem bedellerine zam geldi
 • TSE'yi Karıştıran TORPİL SKANDALITSEyi Karıştıran TORPİL SKANDALI
  TSE’nin KPSS’de 83 puan alan M.D’nin yerine 75 puan alan daire başkanının yeğenini işe aldığı ortaya çıktı. M.D. uğradığı haksızlığı Bakanlığa şikayet etti. Müfettişler dilekçedeki iddiaları inceleyecek .
 • Urla’da RES İçin Bin 800 Ağaç KesilecekUrla’da RES İçin Bin 800 Ağaç Kesilecek
  İzmir’in Urla ilçesi Ovacık köyünde yapılacak rüzgar enerji santrali (RES) projesinde kullanılacak pervanelere yol açmak için toplam bin 806 ağacın kesileceği ortaya çıktı.
 • Davutoğlu VİP TORPİL Listesine Yine Cevap VeremediDavutoğlu VİP TORPİL Listesine Yine Cevap Veremedi
  Polonya'ya giderken VİP Torpil listesiyle ilgili soruyu cevaplamamıştı. Dönüşte cevapladı ama o iddiayı yine yalanlayamadı.
 • AKP'liler Sustu VİP TORPİL İDDİASINI Kimse YalanlamadıAKPliler Sustu VİP TORPİL İDDİASINI Kimse Yalanlamadı
  Ne torpil ile atandığı iddia edilen 85 kişi, ne onların atamasına ön ayak olan AKP'li Bakan ve Milletvekilleri ne de Başbakan Ahmet Davutoğlu, VİP TORPİL listesini yalanlamadı.
 • Davutoğlu AKP'lilerin Torpil Listesi Sorusuna Cevap VermediDavutoğlu AKPlilerin Torpil Listesi Sorusuna Cevap Vermedi
  Polonya ziyareti öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başbakan Davutoğlu, AKP'lilerin 85 kişilik VİP Torpil listesiyle ilgili soruya cevap vermedi.
 • KPSS Yok, AKP Torpili Var... İşte 85 Kişilik AKP Torpili ListesiKPSS Yok, AKP Torpili Var... İşte 85 Kişilik AKP Torpili Listesi
  300 bin öğretmen adayı atama beklerken, milyonlarca üniversite mezunu memurluk için dirsek çürütürken, AKP'li Bakan ve vekil yakınları KPSS'ye bile girmeden memur olmuş..! Nerde hakkaniyet, nerde liyakat..?
 • AKP'nin 85 KİŞİLİK TORPİL LİSTESİAKPnin 85 KİŞİLİK TORPİL LİSTESİ
  CHP'li Haluk Koç, KPSS'yi kazanamamalarına rağmen devlete memur yapılan AKP'li bakan ve milletvekillerinin yakınlarının listesini açıkladı.
 • LPG Yerine Bakın Ne DolduruyorlarLPG Yerine Bakın Ne Dolduruyorlar
  Kaçak akaryakıt problemi azalmak yerine artarak devam ediyor. Denetim yetersizliğinden şikayet eden bayiler LPG’de maliyeti düşürmek için ÖTV’siz deodorant gazı kullanıldığını söyledi.
 • AKP'lilerin Sınavsız Memur Olan Akrabalarını AçıkladıAKPlilerin Sınavsız Memur Olan Akrabalarını Açıkladı
  "AKP iktidarı döneminde KPSS'nin nasıl kadük edildiğini, hakkaniyetin nasıl çiğnendiğini, kayırmanın ve siyasi himayenin devlet memuru olma noktasında nasıl hayata taşındığını acı örnekleri ile paylaşacağız." dedi ve çarpıcı açıklamalarda bulundu.
 • Pompa Kapatmaya HazırlanıyorlarPompa Kapatmaya Hazırlanıyorlar
  Taban fiyat uygulamasına getirilen yeni düzenlemeye tepki gösteren binlerce akaryakıt bayisi "pompa kapatma" eylemine hazırlanıyor.
 • Fatura İçin Kapıya Gelme Sona EriyorFatura İçin Kapıya Gelme Sona Eriyor
  31 Aralık 2015'e kadar otomatik sayaçla okuma sistemi kurulmuş olacak.
 • Aracı Olanlara Müjdeli Haber!Aracı Olanlara Müjdeli Haber!
  TÜPRAŞ, akaryakıtta, petrol ve dolardaki hareketlere hızla tepki verip pompa fiyatına yansıtacağı ‘metodoloji’ odaklı bir çalışma yapıyor
 • Fatura İçin Kapıya Gelmeye SonFatura İçin Kapıya Gelmeye Son
  Elektrikte otomatik sayaçla okuma sistemine (OSOS) geçiş için EPDK düğmeye bastı. 31 Aralık 2015'e kadar otomatik sayaçla okuma sistemi kurulmuş olacak.
 • "Benzin Fiyatının Yüzde 64’ü Vergi"Benzin Fiyatının Yüzde 64’ü Vergi
  Ankara’da bir araya gelen akaryakıt bayi sahipleri benzinin satış fiyatının yüzde 64’ünün vergi olarak devlete aktarıldığını ifade etti.
 • Devlet Bu Vergiyi Aldıkça Ucuz Benzin Hayal Devlet Bu Vergiyi Aldıkça Ucuz Benzin Hayal
  Ham petrol fiyatlarındaki düşüş sonrası benzine ödenen her 100 liranın 63 lirası vergiye gidiyor.
 • Akaryakıta 9 Yılda 300 Milyar Lira VergiAkaryakıta 9 Yılda 300 Milyar Lira Vergi
  Vatandaş 9 yılda akaryakıt ürünleri için toplam 299 milyar 850 milyon lira ÖTV ve KDV ödedi. Bu dönemde satın alınan akaryakıt için ödenen verginin dışında sadece ÖTV için ödenen ilave KDV ise 38,8 milyar lirayı aştı.
 • Şirketlere EPDK'dan 'İndirim' YazısıŞirketlere EPDKdan İndirim Yazısı
  Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) akaryakıt dağıtım şirketlerine gönderilen uyarı yazısında, dağıtıcı ve bayi marjlarının mevzuatta belirlenen kriterlere ivedilikle uygun hale getirilmesi gerektiği belirtildi.
 • Benzine 11 Kuruşluk İndirim!Benzine 11 Kuruşluk İndirim!
  EPDK, akaryakıt dağıtım şirketlerine gönderdiği yazıda, dağıtıcı ve bayi marjlarının belirlenen kriterlere ivedilikle uygun hale getirilmesi gerektiği belirtildi.
 • EPDK'dan Akaryakıt Şirketlerine UayrıEPDKdan Akaryakıt Şirketlerine Uayrı
  Kurumun akaryakıt dağıtım şirketlerine gönderdiği yazıda, dağıtıcı ve bayi marjlarının belirlenen kriterlere ivedilikle uygun hale getirilmesi gerektiği belirtildi
 • Mutfaktaki BOMBAYA Dikkat!Mutfaktaki BOMBAYA Dikkat!
  EPDK, Türkiye’nin önde gelen LPG şirketlerinden birini, periyodik kontrol süresi geçmiş tüpleri piyasaya sürdüğü gerekçesiyle denetim kıskacına aldı.
 • İstanbulluyu Doğalgaz Dolar Üzerinden Yakacak!İstanbulluyu Doğalgaz Dolar Üzerinden Yakacak!
  Ak Saray'a, ayda 700 bin TL elektrik faturası ödeyecek olan vatandaş, bu gidişle fakirhanesinde ancak soba yakacak...
 • İGDAŞ Özelleşecek Zam GelecekİGDAŞ Özelleşecek Zam Gelecek
  Enerji Bakanlığı’nın hazırladığı kanun tasarısında, İGDAŞ’ın abonelerden TL olarak aldığı sistem kullanım bedeli dolara çevrildi.
 • AKP'li Vekillerden TÜRGEV İtirafıAKPli Vekillerden TÜRGEV İtirafı
  Akademisyen maaşına zam yasasının Meclis’teki görüşmelerine TÜRGEV tartışması damgasını vurdu.
 • "575 Milyon Dolar Krediyi Nasıl Verdiniz"575 Milyon Dolar Krediyi Nasıl Verdiniz
  Halkbankası’nın Süleyman Aslan’ın genel müdürlüğü döneminde, kredi kartı borçlarını bile ödemeyen bir patrona 575 milyon dolar kredi verdiği Sayıştay raporu ile ortaya çıktı.
 • İstanbul'un Gazı Özelleştiriliyor!İstanbulun Gazı Özelleştiriliyor!
  Sermayesinin yüzde 94.5'lik kısmı İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne ait İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret AŞ (İGDAŞ) özelleştiriliyor.
 • Elektrikteki Kaçak Bedeli AYM'ye TaşınacakElektrikteki Kaçak Bedeli AYMye Taşınacak
  Bursa Tüketiciler Derneği Genel Başkanı Sıtkı Yılmaz, elektrik faturalarından ‘kayıp, kaçak bedeli’ adı altında tahsil edilen paraların hukuksuz olduğunu söyledi.
 • Ankara’da Suya Yüzde 9 ZamAnkara’da Suya Yüzde 9 Zam
  Ekim ayının başında elektrik ve doğalgaza yapılan zam, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni harekete geçirdi.
 • Çevreciler 'Reddi Hakim' İstedi, 2 Kadın Hakim 'Kötü Niyet' Cezası VerdiÇevreciler Reddi Hakim İstedi, 2 Kadın Hakim Kötü Niyet Cezası Verdi
  İzmir'in Çeşme İlçesi'nde, rüzgar enerjisi santrali (RES) kurulması amacıyla verilen 'acele kamulaştırma' kararının iptali için mahkemeye başvuran 5 çevreci ve arazi sahibi, aynı mahkemedeki 2 kadın hakim için 'objektif olmadıkları' iddiasıyla...
 • Erdoğan'ın Cinerden İsteklerinin Arka Planı?Erdoğanın Cinerden İsteklerinin Arka Planı?
  Erdoğan, Ciner'in Konya'daki santral için alamadığı EPDK onayı meselesini çözünce "Alo Fatih" telefonları başlamış. Bu arada Ciner, Bakan'a da küfür etmiş.
 • Halkbank'la İhya Edilen Yıldızlar'a İsyanHalkbankla İhya Edilen Yıldızlara İsyan
  AKP ile sıkı ilişkileri sayesinde kamu bankalarından kredileri toplayan ve özelleştirme ihalelerinde fırtına estiren Yıldızlar Holding'in işçileri maaş isyanında.
 • 'Üst Kurul'lara 'BÜYÜK TASFİYE' Geliyor!Üst Kurullara BÜYÜK TASFİYE Geliyor!
  Büyük tasfiyenin önü, Başbakanlık’a 402 raportör kadrosu alınarak açıldı. Yasaya göre bu kadronun yüzde 70’i, önümüzdeki bir yıl içinde, “naklen” atamalarla doldurulabilecek. Alınan yetki, bakın ne anlama geliyor?

Twitter Aktif Haber
Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim