RSSMobil06 Mart 2015
Ana Sayfa » Yerel Haberler » Gebzede 55 Bin Kaçak Telefon Ele Geçirdi
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Çanakkale Müzesi’ne İlgi BüyükÇanakkale Müzesi’ne İlgi Büyük
  Kayseri’de açılan Çanakkale müzesi büyük ilgi görüyor. Özellikle çocukların ilgi gösterdiği müzede boş kovanlar, mermi çekirdekleri, taş ve kaya parçalarına kaynamış olan mermi çekirdekleri, çarıklar, kıyafetler, bomba parçaları bulunuyor.
 • Viranşehir’de Elektrik Hatları Yer Altına AlınacakViranşehir’de Elektrik Hatları Yer Altına Alınacak
  Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde incelemede bulunan Dicle EPSAŞ yetkilileri Viranşehir’de elektrik hatlarını yer altına alacaklarını müjdeledi.
 • İsrail Maslahatgüzarından Adaso’ya Ziyaretİsrail Maslahatgüzarından Adaso’ya Ziyaret
  Adana Sanayi Odası’nı ziyaret eden İsrail’in Ankara Maslahatgüzarı Amira Oron, başta tarım olmak üzere tüm sektörlerde ticari işbirliğine hazır olduklarını belirterek, mevcut ticari işbirliklerinin geliştirilmesini hedeflediklerini söyledi.
 • Kırıkhan Hatsu İle Nefes AldıKırıkhan Hatsu İle Nefes Aldı
  atay Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), Kırıkhan’da altyapı ve dere temizlik çalışmaları sürdüğünü bildirdi.
 • Balçova'da Kadınlara DestekBalçovada Kadınlara Destek
  İzmir'in Balçova Belediyesi öncülüğünde 5 yıl önce kurulan Balçova Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi, Birleşmiş Milletler desteği ile ilk gıda ve üretim atölyesini açtı.
 • Samsun'da Kadın Çiftçilere EğitimSamsunda Kadın Çiftçilere Eğitim
  Samsun Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven; ilçelerde tarımsal konular, ev ekonomisi, kooperatifçilik, girişimcilik, liderlik, kadına yönelik şiddet ve sosyal güvenlik gibi birçok konuda kadın çiftçilere eğitim verildiğini açıkladı.
 • Bin Adet Ağaç DikilecekBin Adet Ağaç Dikilecek
  Zonguldak Alaplı Belediyesi, temizlik çalışması yapılan şevleri ağaçlandırma çalışmalarına başladı.
 • ATO’dan Kızılay’a Kan BağışıATO’dan Kızılay’a Kan Bağışı
  Türk Kızılayı Adana Şubesi, Adana Ticaret Odası ATO'da kan bağışı kampanyası düzenledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim