RSSMobil22 Temmuz 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Gizli Şeker Nedir?
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Türkiye'den Korkutan Bir Birincilik DahaTürkiyeden Korkutan Bir Birincilik Daha
  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'de antibiyotik tüketiminin Avrupa ortalamasının üzerinde olduğunu açıkladı.
 • Bayram Ziyaretine Aç Karnına GitmeyinBayram Ziyaretine Aç Karnına Gitmeyin
  Ramazan ayının tamamlanmasına kısa süre kalırken beslenme ve diyet uzmanı Merve Çapaş, aç karnına bayram ziyaretine gidilmemesini önerdi.
 • Kene Samsun’da Can AldıKene Samsun’da Can Aldı
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) Hastalığı tedavisi gören 52 yaşındaki Şaban Ü. yaşamını yitirdi
 • Kopan El Ve Parmaklar 16 Saatte DikildiKopan El Ve Parmaklar 16 Saatte Dikildi
  Çanakkale’de lise öğrencisi 17 yaşındaki Osman Cihat Kocabaş, yakınlarına ait marangozhanede, elini elektrikli hızarın bıçağına kaptırdı.
 • Parkinsonluların Yeni Umudu: Beyin PiliParkinsonluların Yeni Umudu: Beyin Pili
  Konya'da Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde iki öğretim üyesi Parkinson hastalarına, 'Beyin Pili' ( Derin Beyin Stimülasyonu) ameliyatıyla tedavi ediyor.
 • Kanserden Ölüm Oranı Artıyor!Kanserden Ölüm Oranı Artıyor!
  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Türkiye'de de kanser sıklığı ve kansere bağlı ölümlerin dünyadaki artışa paralel ve benzer oranlarda artış gösterdiğini belirtti.
 • 'Eczanelerden Kredi Kartıyla İlaç Alınamamasının Nedeni Yeni Nesil Yazar Kasa'Eczanelerden Kredi Kartıyla İlaç Alınamamasının Nedeni Yeni Nesil Yazar Kasa
  Türkiye Eczacılar Birliği (TEB) Genel Sekreteri Harun Kızılay, eczanelerden artık kredi kartıyla ilaç alınamamasının, pos cihazı ile yazar kasayı bütünleştiren yeni nesil ödeme kaydedici cihazlardan kaynaklandığını söyledi.
 • 400 Kiloluk Fil Hastası Yardım Bekliyor400 Kiloluk Fil Hastası Yardım Bekliyor
  Kocaeli'nin Gebze İlçesinde fil hastalığı ile mücadele eden ve şu anda 400 kiloya ulaştığı için yatağa bağımlı hale gelen 46 yaşındaki Saliha Satılmış, yardım beklediğini söyledi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb