RSSMobil20 Ağustos 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Göbeğimi Nasıl Eritirim?
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Telefon İlk Çaldığında Sakın Açmayın!Telefon İlk Çaldığında Sakın Açmayın!
  Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Demirhan, "Telefonu ilk çaldığı zaman açmayın" derken, bakın bunun sebebini neye bağladı?
 • 6 Gramdan Fazlası Hastalığa Davetiye6 Gramdan Fazlası Hastalığa Davetiye
  Prof.Dr. Yahya Sağlıker, Türkiye'de aşırı tuz tüketiminin hipertansiyon ve böbrek hastalığını tetiklediğini, günlük tuz tüketiminin kış mevsiminde 4, yaz mevsiminde ise 6 gramı geçmemesi gerektiğini söyledi
 • Yozgatlı Çiftçi Kene KurbanıYozgatlı Çiftçi Kene Kurbanı
  Sivas'ta Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) tanısı ile tedavi gören 56 yaşındaki Harun Taştan hastanede yaşamını yitirdi.
 • Selülitin Nedeni Varis OlabilirSelülitin Nedeni Varis Olabilir
  Adana'da Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Dr. Okan Dost, kadınlarda selülit problemine genelde varis hastalığının neden olduğunu söyledi.
 • 'Dış Kulak İltihabı Tatilinizi Zehir Etmesin'Dış Kulak İltihabı Tatilinizi Zehir Etmesin
  Yazın en sıcak günlerinde deniz ve havuzlara ilgi artarken, uzmanlar kulağa kaçan su nedeniyle oluşabilen dış kulak yolu iltihabına karşı kamuoyunu uyarıyor.
 • Minik Enes Hastalıklarını Birer Birer YendiMinik Enes Hastalıklarını Birer Birer Yendi
  İzmir'de 4 yıl önce makrosefali hastalığından kafatası ve böbreklerinden bir diğerine göre büyük ve kalbi delik olarak dünyaya gelen Enes Öztürkci, yakalandığı zatürreyi, sonra diğer hastalıklarını yendi
 • Uzmanlar Ebola Virüsü'ne Karşı Uyarılar Uzmanlar Ebola Virüsüne Karşı Uyarılar
  Dünyayı tehdit eden Ebola Virüsü hakkında açıklamalarda bulunan Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Oğuz Karabay virüslerin bakterilerden daha küçük canlılar olduğunu, virüs hastalıklarının antibiyotiklerle tedavi edilemeyeceğini kaydetti.
 • Mamalardaki 'Anne Gibi' İfadesine SansürMamalardaki Anne Gibi İfadesine Sansür
  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Türk Gıda Kodeksi Bebek Formülleri Tebliği, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb