RSSMobil02 Mart 2015
Ana Sayfa » Dünya » Haber Programında Porno Skandalı!
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Türkmenistan İle Azerbaycan Medya İşbirliğiTürkmenistan İle Azerbaycan Medya İşbirliği
  Hazar Denizi'nin kıyısındaki iki ülke Türkmenistan ile Azerbaycan basın ve enformasyon alanında önemli bir mutabakat zaptına imza attı.
 • Lavrov'dan Nemtsov AçıklamasıLavrovdan Nemtsov Açıklaması
  Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, muhalif lider Boris Nemtsov’un öldürülmesi olayının politize edilerek siyasi amaçlar için kullanılmasını “iğrenç” olarak tanımladı.
 • BM: Ukrayna’da Ölü Sayısı 6 Bini GeçtiBM: Ukrayna’da Ölü Sayısı 6 Bini Geçti
  Birleşmiş Milletler (BM), Ukrayna’nın doğusunda Nisan 2014’den bu yana devam eden iç savaşta ölenlerin sayısının 6 bini geçtiğini açıkladı.
 • Fareyi Uçan Balonla Havaya BıraktılarFareyi Uçan Balonla Havaya Bıraktılar
  Pakistan’da iki genç yakaladıkları fareyi kuyruğundan uçan balonlara bağlayıp hem kendilerince “haşereyle yeni bir mücadele” biçimi geliştirdi, hem de kendi deyişleriyle hayvanı “uzaya gönderdi.
 • Müslüman Albay Yılın Kadını Olmaya AdayMüslüman Albay Yılın Kadını Olmaya Aday
  Avustralya Yeni Güney Galler Eyaleti (NSW) Kadın Bakanı Pru Goward, NSW Başbakanlık 2015 Yılın Kadını adaylarını ilan etti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Medine’deCumhurbaşkanı Erdoğan Medine’de
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kral Selman bin Abdülaziz Al Suud’un konuğu olarak resmî bir ziyaret için bulunduğu Suudi Arabistan’da Cidde’den Medine’ye geçti.
 • ABD Polisi Tartıştığı Bir Evsizi ÖldürdüABD Polisi Tartıştığı Bir Evsizi Öldürdü
  Los Angeles’te polis sokak ortasında tartıştığı bir evsizi ateş ederek öldürdü.
 • Avusturya ve Aleviler'den Erdoğan’a TepkiAvusturya ve Alevilerden Erdoğan’a Tepki
  Avusturya Parlamentosu’nda kabul edilen 'İslam Yasası'nı değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Avusturya Dışişleri Bakanı ve Uyumdan Sorumlu Bakan Sebastian Kurz ve Avusturya Alevi İslam İnanç Toplumu’ndan tepki geldi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim