RSSMobil25 Ocak 2015
Ana Sayfa » SAĞLIK » Hamilelikte Kalp Çarpıntısı Önemli
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • "Bunu Yapan Hastanenin Yolunu Unutur"Bunu Yapan Hastanenin Yolunu Unutur
  Beslenme üzerine hazırladığı kitapları ve adıyla anılan diyeti ile tanınan Prof. Dr. Canan Karatay'dan ezber bozacak açıklamalar.
 • Kekemeliğe Ayna Terapili ÇözümKekemeliğe Ayna Terapili Çözüm
  Kekemelodi Konuşma Merkezi, geliştirdiği program sayesinde konuşma problemi yaşanların sorunlarına 3 haftada çözüm buluyor.
 • ''Her Bel Ağrısı Fıtık Değil''Her Bel Ağrısı Fıtık Değil
  İzmir'de görev yapan Anestezi ve Algoloji (Ağrı) Uzmanı Prof. Dr. İbrahim Yegül, insanların yüzde 80'inin yaşamlarının belli dönemlerinde bel ağrısı çektiğini belirtti.
 • Çekirge Devlet Hastanesi Doktorları İkinci OlduÇekirge Devlet Hastanesi Doktorları İkinci Oldu
  Bursa Çekirge Devlet Hastanesi doktorları Op. Dr. Özgür Elvan Gökten ile Op. Dr. Eray Gürsoy, 2. Ulusal Ürolojik Cerrahi Derneği Kongresi'ndeki bildirileri ile ikinci oldular.
 • Engelsiz Yaşam Merkezi'ne Ruhsal EngelEngelsiz Yaşam Merkezine Ruhsal Engel
  Denizli'de zihinsel engelliler için 2011 yılında temeli atılan ve inşaatı tamamlanan Engelsiz Yaşam Merkezi'nin, Ruhsal Hastalıklar Bakım Merkezi'ne dönüştürüldüğünü söyleyen, zihinsel engelli çocukların aileleri, karara tepki gösterdi.
 • Bamyanın Faydaları Şaşırtıyor!Bamyanın Faydaları Şaşırtıyor!
  Obezitenin giderilmesinden tutun da, kolesterol seviyesini dengelenmesine kadar birçok faydası bulunan bamyanın kanserin engellenmesine de yardımcı olduğunu biliyor muydunuz?
 • Balcalı’da 9 Ayda 27 Kemik İliği Nakli YapıldıBalcalı’da 9 Ayda 27 Kemik İliği Nakli Yapıldı
  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Erişkin Kemik İliği Transplantasyonu Merkezi, 9 ay içerisinde 27 nakil gerçekleştirdi.
 • "Yılda Bir Kere Diş Muayenesi Yapmak Gerekir"Yılda Bir Kere Diş Muayenesi Yapmak Gerekir
  Mardin Kamu Hastaneler Kurumu tarafından başlatılan kampanya ile vatandaşlara diş macunu ve diş fırçası dağıtıldı.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim