RSSMobil26 Kasım 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Hamilelikte Kalp Çarpıntısı Önemli
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • ''Çocuklarla Doğdukları Andan İtibaren Konuşun''Çocuklarla Doğdukları Andan İtibaren Konuşun
  Çocukların daha iyi konuşabilmeleri için ailelere tavsiyelerde bulunan Psikolog Sevim Ertuğrul, doğduğu andan itibaren çocuklarla konuşulmasını önerdi.
 • Zeka Gelişimine Hamilelikte Yön VerilebiliyorZeka Gelişimine Hamilelikte Yön Verilebiliyor
  Bebeklerin zeka gelişimine hamilelik döneminde alınacak özel besinlerle yön verilebiliyor. Hamileliğin ilk üç ayındaki anne beslenmesinin bunda önemli rol oynadığı belirtiliyor.
 • Sema Derneği Diş Hekimlerini UnutmadıSema Derneği Diş Hekimlerini Unutmadı
  Mersin Sema Sağlık Çalışanları Derneği tarafından Büyükşehir Belediyesi Kongre Sarayı’nda diş hekimleri için etkinlik düzenledi.
 • Hastanelerin Verimliliği TartışıldıHastanelerin Verimliliği Tartışıldı
  Yozgat il genelindeki sağlık hizmeti veren tesislerin durumu, sağlık bürokratları tarafından Şefaatli ilçesinde gerçekleştirilen toplantıda ele alındı.
 • Atık Yağ İle 170 Engelliye Tekerlekli Sandalye AlındıAtık Yağ İle 170 Engelliye Tekerlekli Sandalye Alındı
  Dünya Engelliler Gelişim Derneği'nin Erzurum ve diğer şehirlerde yürürlüğe koyduğu Atık Yağ Projesi, yüzlerce engelli vatandaşın umudu oldu.
 • "Uzman Olmayan Acilde Nöbet Tutamaz"Uzman Olmayan Acilde Nöbet Tutamaz
  İstanbul 7. İdare Mahkemesi, uzman doktor açığından Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından uygulanan 'asistan hekimlere branş dışı acil serviste nöbet tutma' uygulaması için iptal kararı verdi.
 • Bolu'da Kuş Gribi TatbikatıBoluda Kuş Gribi Tatbikatı
  Türkiye'nin en önemli beyaz et üretim yerlerinden olan Bolu'da kuş gribi hastalığına karşı tatbikat başlatıldı.
 • Kimyasallarla Dolu Piller Masum DeğilKimyasallarla Dolu Piller Masum Değil
  Kimya Yüksek Mühendisi Savaş Arna, biten pilin ağızda ezilmemesi, içinin açılmaması ve çöpe atılmaması gerektiğini söyledi. Arna, adeta kimya deposu olan pilin dışardan göründüğü gibi masum olmadığını vurguladı.   
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim