RSSMobil16 Eylül 2014
Ana Sayfa » Ekonomi » Hangi İl Ne Kadar İhracat Yaptı?

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Macar Sanayiciler Kayseri’deMacar Sanayiciler Kayseri’de
  Macaristan Sanayi ve Ticaret Odası Başkan Vekili ve yöneticileri ile kardeş şehir Miskolc’da faaliyet gösteren sanayici ve işadamlarından oluşan heyet Kayseri Valisi Orhan Düzgün’ü ziyaret etti
 • Babacan: BDDK, Kanuna Göre DavranırBabacan: BDDK, Kanuna Göre Davranır
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bank Asya ile ilgili olarak, “BDDK kararını vermeli, aksi takdirde sorumlu olur.” sözleri, ekonomi gündemine oturdu.
 • TÜSİAD Başkanı: 2023 Hedefleri HayalTÜSİAD Başkanı: 2023 Hedefleri Hayal
  TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer, 2023 hedeflerinin yakalanmasının zor olduğunu söyleyerek, 'Zaman zaman Ali Babacan ile konuşuyoruz' dedi.
 • iPhone Fiyatlarında Sürpriz GelişmeiPhone Fiyatlarında Sürpriz Gelişme
  Merakla beklenen iPhone 6’nın lansmanı yapılırken, eski iPhone'larını yenisi ile değiştirmek isteyenler ellerindekini satışa çıkardı.
 • Banka Batırma Çabasının 3 Yıl Hapsi VarBanka Batırma Çabasının 3 Yıl Hapsi Var
  Bank Asya'ya yapılan kara propaganda ve devlet yönetimine geçirme girişimleri ile aleni bir şekilde suç işlenerek yasalar çiğnendi. İşte banka batırma çalışmaları ile açık açık işlenen suçlar...
 • Türkiye ile Suriye Arasındaki Ticaret Nasıl Patladı?Türkiye ile Suriye Arasındaki Ticaret Nasıl Patladı?
  Suriye'de 3 yıldır iç savaş devam ediyor. Ama son günlerde Türkiye ile Suriye arasındaki ticarette büyük bir patlama yaşanıyor. Esed'in Türkiye'ye karşı tutumu belli. Peki iki ülke arasındaki ticarette nasıl patlama yaşandı?
 • Bank Asya'dan Sürpriz Hamle Bank Asyadan Sürpriz Hamle
  Asya Katılım Bankası (Bank Asya), 900 milyon TL'lik ödenmiş sermayesini 225 milyon TL artırılmak suretiyle 1 milyar 125 milyon TL'ye çıkarmaya karar verdi.
 • Bank Asya'dan Sermaye Artırımı HamlesiBank Asyadan Sermaye Artırımı Hamlesi
  Dün hisseleri tekrar işlem gören Bank Asya yönetimi sermaye artırım kararı aldı. Bank Asya 900 milyon TL'lik ödenmiş sermayesini 1 milyar 125 milyon TL'ye çıkaracak.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb