RSSMobil02 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Hızlı Trenin Yeni Güzergahı Kayseri
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 'Yardım Etmediniz' Kavgası: 5 YaralıYardım Etmediniz Kavgası: 5 Yaralı
  Gaziantepte, 35 yaşındaki Hakan Ö., bir gün önce arızalanan otomobili için kendisine yardım edilmediği iddiasıyla arkadaşlarıyla birlikte akaryakıt istasyonu çalışanlarına saldırdı.
 • SGK, Açığı Kapamak İçin Mallarını SatıyorSGK, Açığı Kapamak İçin Mallarını Satıyor
  Ge­çen yıl büt­çe açı­ğı 20 mil­yar TL’­ye da­ya­nan Sos­yal Gü­ven­lik Ku­ru­mu'nun (SGK) açık­la­rı­nı ka­pa­ta­bil­mek için gay­ri­men­kul sat­ma­ya baş­la­dığı öğrenildi.
 • AKP Lehine "Oy Hırsızlığına" 10 Yıl Hapis CezasıAKP Lehine Oy Hırsızlığına 10 Yıl Hapis Cezası
  30 Mart yerel seçimlerinde sandıkta AKP lehine "sahtecilik" yaptığı iddiasıyla bir sandık görevlisine 10 yıl hapis istemiyle dava açıldı.
 • 'Bakan Oğluna Sorulur mu Akif' Gözaltında Bakan Oğluna Sorulur mu Akif Gözaltında
  İl Emniyet Müdür Yardımcısı’nın "Bir bakan oğlu rüşvet alabilir mi Akif?.. dediği belirtilen, yolsuzluk soruşturmalarında görev alan polisin de gözaltına alındığı öğrenildi.
 • Terör Örgütü PKK Sanayide Tank YaptırıyorTerör Örgütü PKK Sanayide Tank Yaptırıyor
  PKK, kamyon, kamyonet, pikap ve iş makinelerinin demir zırhlarla kuşatıldığı tank ve panzer görünümlü araçlar üretmeye başladı.
 • Gün Yüzü Görmemiş Kartal OtomobilGün Yüzü Görmemiş Kartal Otomobil
  İzmir'in Bornova İlçesi'nde yaşayan 33 yaşındaki Soner Gün ile ikizi İlker Gün, bir süre önce yakınlarından aldıkları 1990 model ve henüz 830 kilometrede olan Kartal marka otomobillerini 45 bin liraya satışa çıkarttı
 • "Kral Çıplak" Diyen Polisi Yaka Paça SusturdularKral Çıplak Diyen Polisi Yaka Paça Susturdular
  Yolsuzlukları ortaya çıkaran polise yapılan operasyonda gözaltına alınan bir polis "Kral Çıplak" diye bağırdı. Meslektaşları o polisi yaka-paça susturmaya çalıştı.
 • Gözaltına Alınan Polis Topçu'dan MektupGözaltına Alınan Polis Topçudan Mektup
  İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şubesi eski Müdür Yardımcısı Yasin Topçu, Recep Tayyip Erdoğan hakkında daha önce yaptığı suç duyurusunu kamuoyu ile paylaştı.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb