RSSMobil21 Aralık 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » İrandan AJAN Hemşireler Geliyor
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Yaban Mersini Mucizesi!Yaban Mersini Mucizesi!
  Finlandiya'da yapılan bir araştırmaya göre yaban mersininin içerdiği polifenol adlı madde ile besinlerin içindeki zararlı maddeleri bloke ederek, vücuttaki yağlanmayı önlediği ortaya kondu.
 • 5 Günde Bir Beden İncelin5 Günde Bir Beden İncelin
  5 günde 1 beden incelebileceğinize inanmıyor musunuz? Dr. Ender Saraç'ın verdiği bu diyet ile 20 günde tam 4 beden inceleceksiniz!...
 • Çocukları Gripten Nasıl Korumalıyız?Çocukları Gripten Nasıl Korumalıyız?
  Kış aylarında hastanelerin acil servisleri öksüren, hapşıran, burnu akan, ateşlenen çocuklarla doluyor.
 • 'Cennet Meyvesi' Kanserden KoruyorCennet Meyvesi Kanserden Koruyor
  Halk arasında 'Cennet Meyvesi’ olarak da bilinen ‘Trabzon Hurması’nın yaşlanmayı önlediği ve kanserden koruduğu belirtildi.
 • Kaya: Kas İlaçları Ölüm Riskini ArtırıyorKaya: Kas İlaçları Ölüm Riskini Artırıyor
  Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi spor hekimi Uzman Dr. Halil İbrahim Kaya, kas yapmak için kullanılan ilaçların ölüm riskini artırdığını söyledi.
 • Kalp Hastalıkları ve Risk Faktörleri’ SemineriKalp Hastalıkları ve Risk Faktörleri’ Semineri
  Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, Erbay, ani ölümlerin yüzde 80’ine, kalbi besleyen damarların tıkınmasına bağlı koroner arter hastalığının neden olduğunu belirtti.
 • Bakan Sezeryanı da FITRATA BağladıBakan Sezeryanı da FITRATA Bağladı
  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu anne adayının 'Ben sezaryen doğum istiyorum' deme hakkının olmadığını belirterek, 'Fıtratı normal doğum' dedi.
 • LÖSEV Çorum’da Çocukları SevindirdiLÖSEV Çorum’da Çocukları Sevindirdi
  Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) tarafından Çorum'daki Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çocuklara, çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim