RSSMobil27 Ocak 2015
Ana Sayfa » Siyaset » İşte CHPnin SATTIĞI Camiler?
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Erdoğan'dan Davutoğlu'na TALİMAT Gibi SözlerErdoğandan Davutoğluna TALİMAT Gibi Sözler
  Parlamenter Sisteminin çok başlılık olduğunu iddia eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Davutoğlu'na talimat gibi sözler: Ahmet Bey bu seçimde Başkanlık Sistemini savunacaktır
 • Kur'an Kursunda AKP Kongresine Tepki YağdıKuran Kursunda AKP Kongresine Tepki Yağdı
  AKP İlçe Başkanlığı Kongresinin Kur’an kursu konferans salonunda yapılması, dinin siyasete alet edildiği gerekçesiyle tepki topladı.
 • Syriza Yunanistan’da Umut OlduSyriza Yunanistan’da Umut Oldu
  Yunanistan’da yıllardan beri iktidarda olan Yeni Demokrasi ve PASOK’un sandığa gömen, ülkenin 40 yaşındaki yeni Başbakanı Radikal Sol Koalisyonun lideri Aleksis Çipras’a soydaşlardan da destek geldi.
 • Güneş: Toplum Yolsuzlukları KabullenmemelidirGüneş: Toplum Yolsuzlukları Kabullenmemelidir
  CHP Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Hurşit Güneş, yolsuzluk ile ilgili yaptığı açıklamada Türkiye'de yaygın olarak "Çalıyorlar ama yapıyorlar" denilmeye başlandığını belirtti.
 • Dolunay Partisi 'Alındı Belgesi'ni İstiyorDolunay Partisi Alındı Belgesini İstiyor
  Türkiye’de 47 ilde örgütlenme çalışmalarını tamamlayarak İçişleri Bakanlığı’na Dolunay Partisi’ni kurmak için bugün başvuran Genel Başkan Serdar Okuyucu, bakanlığın teslim aldığı evraklara karşı 'alındı' belgesini vermek istemeyişini protesto etti.
 • "Modern Çağın Irgat Pazarları Kuruluyor" EleştirisiModern Çağın Irgat Pazarları Kuruluyor Eleştirisi
  CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, Meclis'e sunulan Aile Paketi'nin 11'inci maddesindeki 'Özel İstihdam Bürolarına ilişkin kanunun kabul edilmesi halinde, kurulacak bürolarda modern çağın ırgat pazarlarının yaratılacağını söyledi.
 • CHP'den İstifa Eden Güler'den 'Yeni CHP' EleştirisiCHPden İstifa Eden Gülerden Yeni CHP Eleştirisi
  CHP'nin kınama isteğiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk ettiği CHP İzmir Milletvekili Birgül Ayman Gürel, partisinden istifa etti.
 • Erdoğan Diyanet İşleri Başkanı Görmez’i Kabul EttiErdoğan Diyanet İşleri Başkanı Görmez’i Kabul Etti
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez ile Barış ve İtidal Daimi Temas Grubu üyelerini Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim