RSSMobil28 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Analiz » İstihbarat Örgütleri Diğer Ülkeleri Dinliyor

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 'Bakan Erdoğan'dan Aferin Almayı Seçti'Bakan Erdoğandan Aferin Almayı Seçti
  Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a sosyal medya hesabı Twitter üzerinden cevap verdi.
 • "Türkiye'yi ABD ve İngiltere de Dinliyor"Türkiyeyi ABD ve İngiltere de Dinliyor
  "Amerika, İngiltere ve Almanya’nın Türk bakanları, vekilleri, önemli simaları dinlediğini biliyoruz... Bu ülkeler hükümet ile bazı gruplar arasındaki kavgaları da manipüle ederek, yönlendirerek bazı gizli kayıtları piyasaya sürüyordur, sürecektir."
 • Erdoğan ve AKP'yi Almanya'ya Sessiz Bırakan Bilgi?Erdoğan ve AKPyi Almanyaya Sessiz Bırakan Bilgi?
  Türkiye'nin teröre destek veren ülkeler arasına girmesi gibi büyük bir risk varken, hükümetin BND'nin Türkiye'yi izlemesi haberlerine sessiz kalması...
 • Yandaş Medyaya 'Saray Elemanı' Dedi!Yandaş Medyaya Saray Elemanı Dedi!
  "Sen artık Saray’ın altında ezilen, bazen ayaklanan ama sık sık yere kapaklanan yoksulların, dışlanmışların, baskıya maruz kalanların yoldaşı değil; elbet o yoksullardan ciddi bir kısmının oyunu da alsa, Saray’ın elemanısın... Soytarı olmak da var, artık
 • Nihal Bengisu Karaca Hayrunnisa Gül'e Demediğini BırakmadıNihal Bengisu Karaca Hayrunnisa Güle Demediğini Bırakmadı
  Nihal Bengisu Karaca, "Ben her şeyi biliyorum. Şimdi ben de susuyorum, ama fazla susmayacağım; asıl intifadayı ben başlatacağım." ifadesi üzerine Hayrunnisa Gül'e demediğini bırakmadı.
 • Gül'ün Eski Danışmanından ŞOK İtiraflar!Gülün Eski Danışmanından ŞOK İtiraflar!
  Abdullah Gül'ün eski danışmanlarından Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, Ahmet Davutoğlu ile Gül'ün arasında geçmişte yaşanan süreci açıkladı.
 • Almanya Dinledik Diyor, Erdoğan GIKINI ÇıkaramıyorAlmanya Dinledik Diyor, Erdoğan GIKINI Çıkaramıyor
  Ergun Babahan: Erdoğan televizyonlara çıkıp Almanya Başbakanı Merkel’i düşman ilan edemiyor. Fethullah Gülen için söylediklerinin onda birini Merkel için söyleyemiyor.
 • "Erdoğan Anayasa’yı Çiğniyor Çünkü..."Erdoğan Anayasa’yı Çiğniyor Çünkü...
  "İnsan o kadar güçlü iken bile, kendisine o gücü veren hukuku neden çiğner? Erdoğan bile bile, göstere göstere ve kast-ı mahsusa ile Anayasa’yı çiğniyor."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb