RSSMobil22 Aralık 2014
Ana Sayfa » SAĞLIK » Kaçak Sigaraların İçinde Ne Yok ki
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Dünyanın En Pahalı Bitkisi TescillendiDünyanın En Pahalı Bitkisi Tescillendi
  Dünyanın en pahalı bitkisi olarak bilinen ve kozmetik, ilaç, gıda gibi birçok alanda kullanılabilen safranın, Eskişehir'deki GKTAEM'in yaptığı çalışmalarla dünyada tescili sağlanan ilk safran çeşidi olduğu belirtildi.
 • Yaban Mersini Mucizesi!Yaban Mersini Mucizesi!
  Finlandiya'da yapılan bir araştırmaya göre yaban mersininin içerdiği polifenol adlı madde ile besinlerin içindeki zararlı maddeleri bloke ederek, vücuttaki yağlanmayı önlediği ortaya kondu.
 • 5 Günde Bir Beden İncelin5 Günde Bir Beden İncelin
  5 günde 1 beden incelebileceğinize inanmıyor musunuz? Dr. Ender Saraç'ın verdiği bu diyet ile 20 günde tam 4 beden inceleceksiniz!...
 • Çocukları Gripten Nasıl Korumalıyız?Çocukları Gripten Nasıl Korumalıyız?
  Kış aylarında hastanelerin acil servisleri öksüren, hapşıran, burnu akan, ateşlenen çocuklarla doluyor.
 • 'Cennet Meyvesi' Kanserden KoruyorCennet Meyvesi Kanserden Koruyor
  Halk arasında 'Cennet Meyvesi’ olarak da bilinen ‘Trabzon Hurması’nın yaşlanmayı önlediği ve kanserden koruduğu belirtildi.
 • Kaya: Kas İlaçları Ölüm Riskini ArtırıyorKaya: Kas İlaçları Ölüm Riskini Artırıyor
  Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi spor hekimi Uzman Dr. Halil İbrahim Kaya, kas yapmak için kullanılan ilaçların ölüm riskini artırdığını söyledi.
 • Kalp Hastalıkları ve Risk Faktörleri’ SemineriKalp Hastalıkları ve Risk Faktörleri’ Semineri
  Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, Erbay, ani ölümlerin yüzde 80’ine, kalbi besleyen damarların tıkınmasına bağlı koroner arter hastalığının neden olduğunu belirtti.
 • Bakan Sezeryanı da FITRATA BağladıBakan Sezeryanı da FITRATA Bağladı
  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu anne adayının 'Ben sezaryen doğum istiyorum' deme hakkının olmadığını belirterek, 'Fıtratı normal doğum' dedi.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim