RSSMobil27 Şubat 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » Kamu-Belediye-Taşeron Çalışanına Müjde
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Rusya Bütçe Açığını Kapatma Yoluna GidecekRusya Bütçe Açığını Kapatma Yoluna Gidecek
  Rusya Maliye Bakan Yardımcısı Tatyana Nesterenko, petrol fiyatlarının düşmesi ve ekonomik zorluklar nedeni ile oluşan bütçe açığını kapatmak için Rezerv Fon’dan 50 milyar dolardan fazla kullanmayı planladıklarını söyledi.
 • Her Yıl 70 Bin Alman Turist Eko Turuna ÇıkıyorHer Yıl 70 Bin Alman Turist Eko Turuna Çıkıyor
  Antalya Side'de eko turları başladı. Alman ekologlar Side Antik Kent'te eko turu yaparak, bölgede yetişen bitki türleri hakkında bilgi çalışması yaptı.
 • Zeybekci: Ekonominin Patronu BabacanZeybekci: Ekonominin Patronu Babacan
  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası (MB) Başkan Erdem Başçı'nın istifa ettiği iddialarının spekülasyon olduğunu, Babacan’ın ‘ekonominin patronu’ olduğunu ifade etti.
 • Su Kullanımlarını Şeffaflaştıracak PlatformSu Kullanımlarını Şeffaflaştıracak Platform
  Küresel iklim değişikliği raporlama kuruluşu Karbon Saydamlık Projesi (CDP) öncülüğünde yürütülen "CDP Su Programı" ile, şirketlerin su kullanımları şefffaflaştırılacak.
 • Erdoğan'dan Erdem Başçı'ya "Vatan Haini" İmasıErdoğandan Erdem Başçıya Vatan Haini İması
  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hedefinde yine Merkez Bankası vardı. Erdoğan isim vermedi ama bu kez işi "vatan hainliği"ne kadar götürdü: Vatan satmak yüksek faizle olur
 • Aydın'ın Ocak Ayı İhracatı 48,4 Milyon DolarAydının Ocak Ayı İhracatı 48,4 Milyon Dolar
  Aydın Sanayi Odası (AYSO) Başkanı Mehmet Yunus Şahin, geçen yıl 60,1 milyon dolar olan ocak ayı ihracatının, bu yıl yüzde 20 azalarak 48,4 milyon dolara gerilediğini açıkladı.
 • İTO "2015 Küresel Vizyonu" Projesini AçıkladıİTO 2015 Küresel Vizyonu Projesini Açıkladı
  İstanbul Tİcaret Odası (İTO), İstanbul'u küresel düzeyde ticaret ve yatırım merkezine dönüştürmek için harekete geçti.
 • KUDAKA ve OECD Uzmanları Erzurum’da KUDAKA ve OECD Uzmanları Erzurum’da
  Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) ve Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Teşkilatı (OECD) uzmanları Bölgesel rekabetçiliğin göstergelerini değerlendirmek üzere Erzurum'da bir araya geldi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim