RSSMobil06 Mart 2015
Ana Sayfa » Eğitim » KPSS 2013 Kasım Ayı Önlisans Lisans Memur Atamaları Alımları Şartları
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Üniversite Kapısını Açan 8 Altın AnahtarÜniversite Kapısını Açan 8 Altın Anahtar
  FEM Yayınları Rehberlik Koordinatörü Faruk Ardıç, üniversite kapılarını açacak 8 altın anahtarı Yükseköğretime Geçiş Sınavı’nda (YGS) ter dökecek öğrenciler için anlattı.
 • 'Sınav Öncesi Güven Başarıyı Getirir'Sınav Öncesi Güven Başarıyı Getirir
  Üniversite öğrencisi olmak için adayların ilk aşması gereken YGS yaklaşırken öğrencilerin heyecan, gerginlik ve karamsarlık içerisinde bulunmaması gerektiği vurgulandı.
 • Akdağ Üniversitelilere Konferans VerdiAkdağ Üniversitelilere Konferans Verdi
  Sağlık eski Bakanı ve AK Parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, Kastamonu Üniversitesi’nde öğrencilere 'Dönüşümsel Liderlik ve Türkiye, Sağlıkta Dönüşüm Programı' konulu konferans verdi.
 • Geçen Yıl Kaç Bin Öğrenci Okulu Bıraktı?Geçen Yıl Kaç Bin Öğrenci Okulu Bıraktı?
  Tüm Öğretmenler Sendikası (TÖS), Millî Eğitim Bakanlığı 2014 İdare Faaliyet Raporu’ndaki okula devam etmeyen öğrenci sayısını değerlendirdi.
 • TES'ten Okul Müdürüne Suç DuyurusuTESten Okul Müdürüne Suç Duyurusu
  Türkiye Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri Kolu Kamu Çalışanları Sendikası (TES) Yönetim Kurulu 13.02.2015 tarih ve 20 sayılı karar ile; 16 Şubat 2015 tarihinden itibaren 2014-2015 öğretim yılı sonuna kadar 'Nöbet tutmama' eylem kararı aldı.
 • Müdürün Siyasi İçerikli Mesajları Tepki ÇektiMüdürün Siyasi İçerikli Mesajları Tepki Çekti
  İzmir’de Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Baydemir, kendi adına açtığı Facebook hesabında siyasi mesajlar yazdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP için övgü dolu sözler yazan Baydemir, CHP içinse skandal ifadeler kullandı.
 • Uygur Çocuklar Kayseri’de Ders Başı YaptıUygur Çocuklar Kayseri’de Ders Başı Yaptı
  Çin’in Şincan Uygur özerk bölgesindeki baskılar sebebiyle Türkiye'ye göç eden ve Kayseri’de devlet lojmanlarına yerleştirilen Uygur ailelerin çocukları ders başı yaptı.
 • Müdür Yardımcısı Darp Edildi İddiasıMüdür Yardımcısı Darp Edildi İddiası
  Batman’da bir okulun müdür yardımcısının öğrenci velileri tarafından darp edildiği iddia edildi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim