RSSMobil19 Aralık 2014
Ana Sayfa » Eğitim » KPSS Kasım Atamaları Önlisans Lisans Personel Alımları, Şartları 2013
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Bodrum'da Başkanlardan Eğitime DestekBodrumda Başkanlardan Eğitime Destek
  Muğla'nın Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, kendi destekleriyle kalorifer sistemi yenilenen Zeyyat Mandalinci İlkokulu'nu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile birlikte ziyaret etti.
 • Duvardan Atlayarak Okula GiriyorlarDuvardan Atlayarak Okula Giriyorlar
  Kırşehir’deki Yusuf Sıddık Demir Anadolu Lisesi öğrencileri geç kaldıkları için kapı kapanınca, tehlikeyi göze alıp tel örgülerden atlayarak okula giriyor.
 • Kahramankent Lisesi'nde Şiir ŞöleniKahramankent Lisesinde Şiir Şöleni
  Özel Kahramankent Eğitim Kurumları tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen ‘Şiir Şöleni'nde duygu dolu anlar yaşandı.
 • Başkan Öğrencilere Oyuncak DağıttıBaşkan Öğrencilere Oyuncak Dağıttı
  Erzurum merkez Yakutiye Belediye Başkanı Ak Partili Ali Korkut, Mecidiye İlkokulu'nda öğrencilere oyuncak dağıttı, sonra da bahçede öğrencilerle oyunlar oynadı.
 • AÜ'den 11 Eski Rektörün Mezarına BakımAÜden 11 Eski Rektörün Mezarına Bakım
  Ankara Üniversitesi’nde rektörlük görevini üstlenmiş ancak şimdi hayatta olmayan 11 rektörün mezarına Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’in talimatı ile detaylı bakım yapıldı.
 • Burçlu Öğrenciler Yerli Malı Haftası’nı KutladıBurçlu Öğrenciler Yerli Malı Haftası’nı Kutladı
  Adana Özel Burç Öge İlkokulu’nda ‘Yerli Malı Haftası’ anasınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • OMÜ'de 'Çanakkale Sohbetleri' DüzenlendiOMÜde Çanakkale Sohbetleri Düzenlendi
  AnadoluJet’in tarih projesi, 'AnadoluJet’le Çanakkale Sohbetleri', Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Mavi Salon’da gerçekleşti.
 • OMÜ’de Barış Gazeteciliği KonuşulduOMÜ’de Barış Gazeteciliği Konuşuldu
  Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) İletişim Fakültesi, ikincisini gerçekleştirdiği 'Medya Tartışmaları' etkinliği kapsamında, 'Barış Gazeteciliği ve Nesnellik' konulu seminer düzenledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim