RSSMobil31 Ekim 2014
Ana Sayfa » Gündem » Kütahyada Lpg Tankeri Patladı
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Bakan'dan Sabah'ın Haberine YalanlamaBakandan Sabahın Haberine Yalanlama
  Sabah’ın farklı cemaatlere mensup bürokratları hedefe koyarak yaptığı ‘Paralelin en büyük vurgunu’ başlıklı manşetine bir yalanlama da Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’ndan geldi.
 • ISPARTA'DA FECİ KAZA: 15 ÖLÜISPARTADA FECİ KAZA: 15 ÖLÜ
  Isparta Yalvaç ilçesinde mevsimlik işçileri taşıyan araç kaza yaptı. 15 işçi öldü, çok sayıda yaralı var.
 • "Çişinizi Pet Şişeye Yapacaksınız"Çişinizi Pet Şişeye Yapacaksınız
  Ermenek'teki maden şirketi sahipleri, çalıştıkları işçilere, yemeklerini yer altında, çişlerini de çalıştıkları yerde pet şişeye yapmalarını söylemiş.
 • Kayseri'de 'Ermenek' ProtestosuKayseride Ermenek Protestosu
  Emek Partisi Kayseri il örgütü tarafından Kayseri Cumhuriyet Meydanı'nda, Ermenek’te yaşanan maden faciasıyla ilgili basın açıklaması yapıldı.
 • @fuatavnifuat: Perinçek Üzerinden Erdoğan'a Şantaj@fuatavnifuat: Perinçek Üzerinden Erdoğana Şantaj
  "Zaaflarından ötürü içerde ve dışarda bir çok karanlık el tarafından kıskıvrak yakalanmış biri ülke adına bağımsız karar alamaz, alamıyor."
 • Davutoğlu'ndan "Güvenlik Paketi" İTİRAFIDavutoğlundan Güvenlik Paketi İTİRAFI
  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "güvenlik paketi" dediği sıkıyönetim paketinin Kobani olayları sonrası gündeme gelmediğini, uzun zamandan beri planlandığını ve hazırlıklarının sürdüğünü söyledi.
 • 1965'in İstanbul'unda Gezin1965in İstanbulunda Gezin
  Indiana Üniversitesi, Charles W. Cushman fotoğraf koleksiyonundan çıktı. Günümüze kıyasla daha tenha görülen İstanbul'un bu fotoğrafları 1965 yılında çekilmiş.
 • "Saldırılar Esad'ın İşine Yarıyor"Saldırılar Esadın İşine Yarıyor
  ABD Savunma Bakanı Chuck Hagel, IŞİD ile mücadelede, ABD öncülüğündeki koalisyon güçlerinin yürüttüğü mücadelenin Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ın işine yaradığını söyledi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim