RSSMobil05 Mart 2015
Ana Sayfa » Eğitim » KYK Yurt Burs ve Kredi Başvuru Sonuçları Sorgulama Ekranı
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Bursa’da 'Güvenilir Gıda ve İsraf Eğitimi' VerilecekBursa’da Güvenilir Gıda ve İsraf Eğitimi Verilecek
  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, (BTSO) ‘Güvenilir Gıda Tüketelim, İsrafı Önleyelim’ temalı projeyle 100 okulda ortaöğretim seviyesindeki yaklaşık 12 bin öğrenciye güvenilir gıda ve israf konusunda eğitim verecek.
 • Ek Ders Taleplerine Facebook'tan Tepki Ek Ders Taleplerine Facebooktan Tepki
  İzmir'de, Balçova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Baydemir, öğretmenlerin ek ders isteklerine, kendi adına açtığı Facebook'taki sayfasından, ilginç benzetmelerle tepki gösterdi.
 • MEB'den TEOG'a Gireceklere 4 Ayrı KılavuzMEBden TEOGa Gireceklere 4 Ayrı Kılavuz
  MEB, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi için merkezi sınavlara, hazırlık sürecinde öğrenciler, veliler ve öğretmenler için görüş ve önerilerin yer aldığı 4 ayrı kılavuz hazırladı.
 • Öğretmen Atamaları İçin Meclis'e TasarıÖğretmen Atamaları İçin Meclise Tasarı
  Hükümet, 47 bin yeni öğretmen ataması için Meclis'e kanun tasarısı sundu.
 • ERÜ’den Japonya Üniversitelerine ZiyaretERÜ’den Japonya Üniversitelerine Ziyaret
  Erciyes Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Fahrettin Keleştemur, iş birliği anlaşmaları için öğrenci, araştırmacı ve akademisyenlerle Japonya’da bir araya geldi.
 • Rektör Adayı: Camiye İmam SeçmeyeceğizRektör Adayı: Camiye İmam Seçmeyeceğiz
  Kastamonu Üniversitesi'nde 17 Nisan'da yapılacak Rektörlük seçimi için adaylığını açıklayan Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, "Biz herhangi bir camiye ya da tekkeye imam seçmeyeceğiz.'' diye konuştu.
 • Kılıç : Kadına Yatırım Geleceğe Yapılan YatırımdırKılıç : Kadına Yatırım Geleceğe Yapılan Yatırımdır
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde yapılan sempozyumda konuşan Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Nermin Kılıç, "Kadın, toplumu oluşturan en önemli halkadır ve kadına yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır" dedi.
 • Vali İletişim Fakültesinde Ders VeriyorVali İletişim Fakültesinde Ders Veriyor
  Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. Sınıf öğrencilerine 'Kurum Kültürü' dersini vermeye başladı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim