RSSMobil01 Şubat 2015
Ana Sayfa » Analiz » MEBde Bakan Torpili ve Başbakandan Müsteşara Özel Görev İddiası
Okuyucu Yorumları

Toplam 42 yorum eklendi.

 • hizmet ne yapsinali desidora20 Ocak 2014 15:12

  Hizmet ne yapsin bu güne kadar her türlü kolaylığı hükümete gözterdi taki fişlendiğine güne kadar gözünün icine baka baka doğru dürüst çalışan rüşvet almayan rüşvete engel olanları fişyelene kadar.. koç moç israil tamamen yalan iftfradan başka bir şey deyildir tamaman konu saptırması..eyyy akp liler gözlerinizi açın görün gerçeklerii..

  BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Milli görüşMuhacir 20 Ocak 2014 09:02

  Başbakan ne yapsın Cemaate bu güne kadar her türlü kolaylığı gösterdi onlarda abilerinin emriyle Türkiyeden daha çok koçun israilin çıkarını düşünür oldu geç kalınmış bir hareket olsun Bu güne şükür.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • NASIL OLACAKFATİH20 Ocak 2014 00:55

  SİYASETÇİDEN CEMAATMİ OLUR. KENDİNDEN OLMAYANA DÜŞMAN GÖZÜYLE BAKAN NASIL MÜSLÜMANLIĞI ANLATACAK. MESELA NASIL KARDEŞİZ DİYEBİLECEK. KİME MÜSAMAHA GÖSTEREBİLECEK, KİMİNLE DİYALOG KURACAK. BUNLAR İHL MEZUNLARIYLA OLACAK OLSAYDI ŞİMDİ KAÇ TANE CEMAAT TÜRERDİ. HEM MÜBAHALEYİ , DUAYI, BEDDUAYI AYIRAMAYANLAR KİME NE ANLATACAK.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • şimdi bir dakkametin19 Ocak 2014 23:36

  hangi çağda yaşıyorsunuz uşaklar siz. Türkiye laik ve demokratik bir devletse ne cemaat ne de milli görüş hiç bir çizgide insanı dindar yetiştiririm diyemez. O halde ak parti laiklik maddesini anayasadan çıkarsın o zaman olur bak. Devletin dindar nesil yetiştirme ifadesi olamaz. Ne safsınız ya.. Devlet hem laikim diyecek hem de dindar nesil diyecek. Bu düpedüz iki yüz olmak demektir. Ya olduğun gibi ol ya da göründüğün gibi.. ama öyle olmam diyor. biraz böyle biraz öyle.. Bu sığ bir anlayış benc

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • referansı islam değil bir kere.mhtr@hakan19 Ocak 2014 23:03

  Milli Görüş ehli sünnet dışı ise senin ehli sünnetin nere? Okularda bir çok sol grup, ülkücü grup yıllardır istediği gibi at koşturuken, müslümanların örgütlenmesi neden zoruna gitti? tayip Milli Görüşçü gençler yetiştir demiş, tayyibin hangi Milli Görüşü? O gömleği 11 yıl önce çıkardı kendi.

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 42 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Zaman Yazarı Ali Çolak'tan Türk Okulları ile İlgili AĞLATAN YAZIZaman Yazarı Ali Çolaktan Türk Okulları ile İlgili AĞLATAN YAZI
  AKP seçimlerde sandıktan çıkmak için anketlerle halkın nabzını belki iyi tutuyor ama gönüllere girme konusunda bir o kadar başarısız. Öyle olmasa Sibirya'ya, Afrika'ya kızını, oğlunu göndermiş anneleri biraz dinlerler ve bu gaflete düşmezlerdi.
 • Nazlı Ilıcak: Körü Körüne CemaatçiyimNazlı Ilıcak: Körü Körüne Cemaatçiyim
  “Cemaat ile ilişkiyi nasıl kuruyorsunuz” diye sorduğunuzda, körü körüne Cemaatçi oluyorsunuz. Keyfiliği, adaletsizliği, hukuksuzluğu, yolsuzluğu ayyuka çıkmış insanların yanında saf tutmaktansa...
 • Güneydoğu'da Yeşil Kart Dağıtımı PKK’ya GeçtiGüneydoğuda Yeşil Kart Dağıtımı PKK’ya Geçti
  "Karabasan gibi bölgeye çöken terör örgütü, çözülme süreci ile kazandığı rahatlığı her alanda kullanarak, hem militan hem sempati aynı zamanda çok yüklü meblağlarda paralar da kazanıyor."
 • Kriptolu Telefonların Sessiz Bırakan Sırrı NeKriptolu Telefonların Sessiz Bırakan Sırrı Ne
  “MİT, Kandil’le görüş müdür? Görüşmüşse kriptolu telefonla bir görüşme var mıdır? Almanya bu telefonları dinlemiş midir? Dönemin başbakanı bu kriptolu telefonlarla İmralı ile görüşmüş müdür?.."
 • Kerim Balcı'dan Bomba 'Türk Okulları' AnaliziKerim Balcıdan Bomba Türk Okulları Analizi
  "Hizmet Hareketi'nin tek düşmanı sen değilsin, ama bunun üzerinden bir dünya tasavvuru kurgulayan, memleketin uluslararası ilişkiler stratejisini bu düşmanlığın üzerine tesis eden başka marîd-i dîk-i muhh gördün mü?"
 • Kuzu Şimdi de Gözünü Saray'a mı Dikti?Kuzu Şimdi de Gözünü Saraya mı Dikti?
  4 eski bakana Yüce Divan oylaması ile ilgili tepki toplayan açıklamalarda bulunan AKP'li Kuzu için, "Yoksa, üç dönemi biterken Saray'a mı taşınmak istiyor, ballı bir yönetim kurulu üyeliği mi bekliyor!?" dedi.
 • Saray'da Hükümet'e Paralel Yapı HazırlığıSarayda Hükümete Paralel Yapı Hazırlığı
  "Saray'daki her bir başkan kendi görev alanı içinde, kabine üyesi ile 'paralel mi çalışacak, yoksa amiri durumunda mı olacak?"
 • 'Beyefendi'nin Gönlünde Yatan Başbakan..."Beyefendinin Gönlünde Yatan Başbakan...
  "2015 milletvekili seçimlerini “başkanlık sistemi seçimi” olarak ilan eden Recep Erdoğan, Ahmet Davutoğlu’nu tam manasıyla abandone ettiği için Başbakanlık koltuğuna göz dikenlerin sayısı da arttı."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim