RSSMobil18 Nisan 2014
Ana Sayfa » Analiz » Menderes Ailesinin Bitmeyen Hüznü

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 6 Polisi Hedef Almadaki Asıl Niyeti Yazdı6 Polisi Hedef Almadaki Asıl Niyeti Yazdı
  Sırf bir algı operasyonu gerçekleştirmek için Adana'daki 6 polisin üzerine çullandılar, konuyu abartarak, allayıp pullayarak, onları TIR operasyonu ve Dışişleri Bakanlığı'nın dinlenmesiyle ilişkili bir şebeke gibi göstererek hedef tahtasına oturttular.
 • Altan Tan'dan 'Daraltılmış Bölge' TepkisiAltan Tandan Daraltılmış Bölge Tepkisi
  Seçim hileleriyle, her 10 senede bir seçim yöntemi değiştirerek Türkiye'nin bir yere varmasının mümkün olmadığını belirten Tan'dan dikkat çeken açıklama...
 • Tecrübi Akıl 'Parlamenter Sistem'den Yana!Tecrübi Akıl Parlamenter Sistemden Yana!
  "Bu yüksek makamları kişilere göre değil, sistemin “nasıl” düzgün işleyebileceğine göre düşünmeliyiz. Parlamenter sistem olağan kurallarıyla ve teamülleriyle işleyebilmelidir."
 • Başbakan Başsavcı Başyargıç!Başbakan Başsavcı Başyargıç!
  "Bir mahkeme heyeti, sırf Başbakan’ın istediği bir kararı vermedi diye “haşhaşı fazla kaçırmış, tehdide boyun eğmiş, çeteleşmiş” diye ilan edilebiliyor."
 • Vatan Haini ve Vatanseverlere Başbakan mı Karar Verecek?Vatan Haini ve Vatanseverlere Başbakan mı Karar Verecek?
  Mehmet Tezkan: İktidarın işine gelen soruşturmaları açan savcılar vatansever.. İşine gelmeyen soruşturmaları açan savcılar vatansevmez mi olacak?
 • Erdoğan'dan Gül'e "Başbakanlık Mesajı" mı?Erdoğandan Güle Başbakanlık Mesajı mı?
  Erdoğan ve Gül, büyük görüşme öncesi medya ve bazı isimler üzerinden birbirini tartıyor. Muhtemel senaryolara karşı konum belirliyor. Peki bugüne kadar kim ne mesaj verdi?
 • AKP'de Gül-Erdoğan Belirsizliği BüyüyorAKPde Gül-Erdoğan Belirsizliği Büyüyor
  "Dün özellikle hükümet yanlısı gazetelerde Gül’e neredeyse "Aradan çekil" demeye varan üslupta yazılar ortaya çıkıverdi."
 • Gaziantep'te Statta Naat Programına İptal!Gaziantepte Statta Naat Programına İptal!
  "Dünyanın dört bir yanından gelip Türkçe şiir ve şarkı performansı ortaya koymak isteyen gençlere yasal engellemeler çıkarmanın meşru izahı olamaz."

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb