RSSMobil23 Ağustos 2014
Ana Sayfa » Dünya » NATO’ya Alternatif Askeri Güç Geliyor

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Kelebek Başlı Dinozor KeşfedildiKelebek Başlı Dinozor Keşfedildi
  Brezilya’nın güneyinde araştırma yapan bir grup bilim insanı tarih öncesi döneme ait 47 adet kanatlı dinozor fosili buldular. Yeni bir türe ait olduğu öne sürülen ve başları kelebeğe benzeyen fosillerin 80 milyon yıl önce yaşadığı...
 • Rusya’dan ABD’ye Sert TepkiRusya’dan ABD’ye Sert Tepki
  Rusya Dışişleri Bakanlığı, ABD’yi, BM Güvenlik Konseyi’nde Ukrayna’ya yardım öngören tasarıyı bloke ederek, bölgede çatışmaların sürmesini hedeflemekle suçladı.
 • Irak Türkmenleri: "Dünya Bizi Unuttu!"Irak Türkmenleri: Dünya Bizi Unuttu!
  Bağdat'ın 180 km kuzeyinde, Kerkük'ün ise güneyindeki bu küçük Şii Türkmen kasabası iki aydır, çevrelerindeki bütün köy ve kasabaları ele geçiren IŞİD milislerinin kuşatması altında.
 • Erdoğan, Putin’i Aradı, İkili İlişkileri GörüştüErdoğan, Putin’i Aradı, İkili İlişkileri Görüştü
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’i telefonla arayarak enerji başta olmak üzere, ortak yatırımları ve ikili ilişkileri ele aldı.
 • Galimbek Öğretmen Güney Afrika'da DefnedildiGalimbek Öğretmen Güney Afrikada Defnedildi
  Güney Afrika'da öğretmenlik yaparken geçirdiği trafik kazasında vefat eden Moğolistanlı Galimbek Şerifhan, Johannesburg'daki Nizamiye Camisi'nin kabristanına defnedildi.
 • Irak’ta Sünni Camisine Saldırı: 30 ÖLÜ Irak’ta Sünni Camisine Saldırı: 30 ÖLÜ
  Irak’ın doğusundaki Diyala ilinde Şii milislerin bir Sünni camisine düzenlediği silahlı saldırısı sonucu en az 30 kişinin öldüğü bildirildi.
 • Davutoğlu Hollanda BasınındaDavutoğlu Hollanda Basınında
  Hollanda basını, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti genel başkanlığı ve başbakanlığa aday gösterilmesini okuyucularına duyurdu.
 • Rusya Ve Çin’den İki Dev Askeri TatbikatRusya Ve Çin’den İki Dev Askeri Tatbikat
  Rusya Savunma Bakanlığı, Çin ve diğer Şanghay İşbirliği Örgütü üyesi ülkelerin katılımı ile iki dev tatbikat gerçekleştirecek

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb