RSSMobil28 Şubat 2015
Ana Sayfa » Ekonomi » Googlea Rekor Vergi Cezası
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • AYTO'dan Yeni Türkiye RekoruAYTOdan Yeni Türkiye Rekoru
  Aydın Ticaret Odası (AYTO), 500 üyesiyle Antalya 22. Uluslararası Anfaş Food Product Gıda İhtisas Fuarı ile Anfaş Bevex 4. Uluslararası İçecek İhtisas Fuarı’na çıkarma yaptı.
 • Salatalığın Fiyatı Yükseldi Ama...Salatalığın Fiyatı Yükseldi Ama...
  Mersin’in Silifke ilçesi Işıklı mahallesi de Türkiye’yi etkisi alan soğuklardan nasibini aldı ve cam seralardaki salatalıkları soğuk vurdu.
 • Ali Babacan ve Neden İSTİFA ETMİYOR? İşte Nedeni?Ali Babacan ve Neden İSTİFA ETMİYOR? İşte Nedeni?
  Erdoğan, hem Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı ve ona tam destek veren Ali Babacan'ı "vatan hainliği" ile suçluyor hem de istifalarını istemiyor. İstifa ettirmeye çalışıyor. İstifa etmekle, istifa ettirmek arasında nasıl bir fark var
 • AKP'li 2 Bakan'ın Merkez Bankası KavgasıAKPli 2 Bakanın Merkez Bankası Kavgası
  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Merkez Bankası Kanunu'yla ilgili birbirleriyle çelişen açıklamalarda bulundu.
 • Millevekillerine KIYAK VİP YASA Teklif MeclisteMillevekillerine KIYAK VİP YASA Teklif Mecliste
  TBMM’nin kapanmasına kısa bir süre kala milletvekillerine kıyak ayrıcalıklar tanıyan yasa teklifi Meclis’e sunuldu.
 • O Uygulama 1 Mart'ta BaşlıyorO Uygulama 1 Martta Başlıyor
  Enerji içecekleri, bebek mamaları, bal, bitkisel sıvı yağlar ve siyah çay ve takviye edici gıdalar gibi ürünleri, cep telefonu, mobil uygulamalar ve internet sayfasından sorgulama imkânı sağlayacak "akıllı etiket" uygulaması 1 Mart 2015 tarihinde başlıyor
 • Rusya Bütçe Açığını Kapatma Yoluna GidecekRusya Bütçe Açığını Kapatma Yoluna Gidecek
  Rusya Maliye Bakan Yardımcısı Tatyana Nesterenko, petrol fiyatlarının düşmesi ve ekonomik zorluklar nedeni ile oluşan bütçe açığını kapatmak için Rezerv Fon’dan 50 milyar dolardan fazla kullanmayı planladıklarını söyledi.
 • Her Yıl 70 Bin Alman Turist Eko Turuna ÇıkıyorHer Yıl 70 Bin Alman Turist Eko Turuna Çıkıyor
  Antalya Side'de eko turları başladı. Alman ekologlar Side Antik Kent'te eko turu yaparak, bölgede yetişen bitki türleri hakkında bilgi çalışması yaptı.
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim