RSSMobil01 Kasım 2014
Ana Sayfa » KÜLTÜR - SANAT » Osmanlının Çılgın Projeleri Ortaya Çıkıyor
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Peşmerge Türkiye'de Hesap ÖdemediPeşmerge Türkiyede Hesap Ödemedi
  Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi tarafından Kobani’ye gönderilen peşmerge grubu, Mardin-Urfa karayolu üzerinde mola verdi. Grup 1040 TL'lik hesabı ödemeden gitti.
 • Resepsiyona 'Muhalif Medya' ÇağırılmadıResepsiyona Muhalif Medya Çağırılmadı
  Muhalefet partilerinin katılmayacağı Cumhuriyet resepsiyonuna bazı medya da davet edilmedi. Cumhurun başkanı sadece AKP'yi kucaklayacak.
 • Nurullah Albayrak'tan Sabah'a YalanlamaNurullah Albayraktan Sabaha Yalanlama
  Fethullah Gülen’in avukatı Nurullah Albayrak, Sabah'ı yalanladı ve bu gazete için gerekli hukuki işlemin yapılmasını istedi.
 • Gülen'den, 'Birleşen Gönüller'e ÖvgüGülenden, Birleşen Gönüllere Övgü
  Fethullah Gülen, 1940’lı yılların Sovyet Rusya’sından 1990’lara uzanan gerçek bir hikâyeyi anlatan 'Birleşen Gönüller' adlı filmden övgü ile söz etti.
 • Kanalizasyon Kazı Çalışmasında Göçük!Kanalizasyon Kazı Çalışmasında Göçük!
  Sakarya Su Kanalizasyon İdaresi'nin (SASKİ) devam eden kanalizasyon altyapı kazı çalışmaları sırasında meydana gelen göçükte işçi Mehmet Oğuz (29) toprak altında kaldı.
 • Kurşun Kalemden Doğan SanatKurşun Kalemden Doğan Sanat
  Kurşun kalem uçlarına heykel yapmasıyla ünlenen sanatçı Dalton M. Ghetti, Hong Kong, Paris ve Amerika’nın birçok eyaletinden sonra İstanbullu sanatseverlerle buluştu.
 • 'Balıkçı Fış Fış' Minikler İçin SahnedeBalıkçı Fış Fış Minikler İçin Sahnede
  Yenimahalle Belediyesi minikleri tiyatroyla tanıştırmaya devam ediyor. Sezonun ilk müzikli çocuk oyunu olan 'Balıkçı Fış Fış' Yenimahalle Belediyesi Dört Mevsim Tiyatro Salonu’nda küçük tiyatro severlerle buluştu.
 • 2600 Yıllık Mezar Turizme Kazandırılacak2600 Yıllık Mezar Turizme Kazandırılacak
  İzmir'in Kiraz İlçesi'nde tahrip edildiği bildirilen, 2600 yıl öncesine ait bir mezar alanında, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın izni ile Ödemiş Müzesi tarafından kazı çalışması başlatıldı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim