RSSMobil03 Mart 2015
Ana Sayfa » Eğitim » ÖSYM Ek Yerleştirme Sonuçlarını Ne Zaman Açıklanacak?
Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Rektör Adayı: Camiye İmam SeçmeyeceğizRektör Adayı: Camiye İmam Seçmeyeceğiz
  Kastamonu Üniversitesi'nde 17 Nisan'da yapılacak Rektörlük seçimi için adaylığını açıklayan Prof. Dr. Necati Cemaloğlu, "Biz herhangi bir camiye ya da tekkeye imam seçmeyeceğiz.'' diye konuştu.
 • Kılıç : Kadına Yatırım Geleceğe Yapılan YatırımdırKılıç : Kadına Yatırım Geleceğe Yapılan Yatırımdır
  Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde yapılan sempozyumda konuşan Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr.Nermin Kılıç, "Kadın, toplumu oluşturan en önemli halkadır ve kadına yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır" dedi.
 • Vali İletişim Fakültesinde Ders VeriyorVali İletişim Fakültesinde Ders Veriyor
  Samsun Valisi İbrahim Şahin, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2. Sınıf öğrencilerine 'Kurum Kültürü' dersini vermeye başladı.
 • Muş’ta ‘Dijital Eğitim’ Semineri VerildiMuş’ta ‘Dijital Eğitim’ Semineri Verildi
  Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü, Muş Halk Eğitim Merkezi bünyesinde çalışan 175 eğiticiye ve kursiyerlere yönelik ilk defa ‘Dijital Eğitim’ semineri verdi.
 • Bu Kez Çocuklar Sınava Velilerini GetirdiBu Kez Çocuklar Sınava Velilerini Getirdi
  Çorum Özel Samanyolu Koleji İlköğretim Okulu, öğrencilerin ailelerine 'veliler arası kitap okuma yarışması' düzenledi
 • Ders Dışı Eğitimle Düşünme Becerileri ArtırılıyorDers Dışı Eğitimle Düşünme Becerileri Artırılıyor
  Türkiye'de ilk defa Akıl Oyunları dersiyle adını duyuran İstikbal Koleji yine farklı yöntemler kullanarak eğitimine devam ediyor.
 • MEB: Öğretmen Deney Yapmayı BilmiyorMEB: Öğretmen Deney Yapmayı Bilmiyor
  AKP hükümetinin yurt dışında okul açma girişimleri sıcaklığını korurken, MEB'in yaptığı araştırma, eğitimdeki acı tabloyu bir kez daha ortaya çıkardı. Öğretmenleriniz deney yapmayı bilmiyor...
 • AES'de Eğitim Koçluğu KursuAESde Eğitim Koçluğu Kursu
  Aktif Eğitimciler Sendikası (AES) Osmaniye Temsilciliği ve Zirve Üniversitesi işbirliği ile verilecek olan 68 saatlik eğitim koçluğu kursu başladı.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Sitemizde yayınlanan reklamlar neticesinde yapılan alışverişlerinden meydana gelebilecek sıkıntılardan sitemiz sorumlu değildir. Tek sorumlu ilgili reklam firmasıdır.Haber Sistemi: CM Bilişim