RSSMobil16 Nisan 2014
Ana Sayfa » Eğitim » ÖSYM Engelli KPSS 27 Nisan 2014te! 2014 EKPSS Memur Personel Atama

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 yorum eklendi.

 • ekpss ve aöf sınavıcansu17 Kasım 2013 15:46

  bahar dönemi sınavı ve ekpss aynı gün yapılıcak ikisinede aynı anda girmemiz mümkün değil. bu konu hakkında www.bimer.gov.tr/‎ ve http://www.eyh.gov.tr sınav tarihinin değişmesi için şikayette bulundum benimle aynı durumda olan bir çok arkadaş var lütfen sizlerde şikayet dilekçesi bırakın...

   BeğendimBeğenmedim
  Cevapla
 • Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • LYS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?LYS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?
  Haziran ayında yapılacak 2014 Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) başvurular, 21-30 Nisan'da alınacak. Başvuru süresi uzatılmayacak.
 • Geç Kalan Öğretmene Tekrar Görev Yok!Geç Kalan Öğretmene Tekrar Görev Yok!
  28-29 Nisan'da 8'inci sınıflar için yapılacak sınavlardaki görevine sınav başlamadan önce zamanında gelmeyen öğretmene ücret ödemesi yapılmayacak.
 • AÖF Sınav Giriş Yerleri Sorgulama SayfasıAÖF Sınav Giriş Yerleri Sorgulama Sayfası
  AÖF sınav giriş yerleri belli oldu. AÖF 2014 sınav giriş yerleri için tıklayınız. Açıköğretim Fakültesi AÖF 2014 sınav giriş yeri belgesi alma. AÖF sınav giriş yeri belgesi. AÖF sınav giriş yeri belgesi için tıklayınız
 • "Eğitimin Kalitesi Öğretmenin Kalitesine Bağlıdır"Eğitimin Kalitesi Öğretmenin Kalitesine Bağlıdır
  Zirve Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümünden Doç. Dr. Hidayet Tok, eğitimin başarısının öğretmen başarısıyla doğru orantılı olduğunu söyledi.
 • Ehliyet Alacakların Dikkatine!Ehliyet Alacakların Dikkatine!
  Ehliyet kurslarına kayıtta istenen "parmak izi" belgesi haziran ayına kadar kurslara teslim edilebilecek.
 • AÖF 2014 Bahar Dönemi Vize Sınavı Giriş Belgesi İçin TIKLAYINIZAÖF 2014 Bahar Dönemi Vize Sınavı Giriş Belgesi İçin TIKLAYINIZ
  Açıköğretim Fakültesi Bahar Dönemi vize sınavı giriş yeri belgesi yayımlandı. AÖF Bahar Dönemi vize sınavı giriş belgesi için tıklayınız. AÖF Vize Sınavı giriş yeri belgesi. AÖF Sınav giriş belgesi alma. AÖF Sınav Giriş Belgesi için tıklayınız.
 • ÖSYM KPSS 2014 Lisans ve Önlisans Sınavı Başvuru TarihleriÖSYM KPSS 2014 Lisans ve Önlisans Sınavı Başvuru Tarihleri
  2014 KPSS başvuru tarihleri ne zaman, KPSS başvuruları, 2014 Kpss Sınavı, KPSS Sınavı Başvuru tarihleri, ÖSYM KPSS Sınav tarihleri, KPSS 2014 ÖSYM Sınav tarihleri öğren, 2014 KPSS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor? 2014 KPSS tarihi nihayet açıklandı.
 • Kpss 2014 Lisans ve Önlisans Sınavı Başvuru Tarihleri ÖsymKpss 2014 Lisans ve Önlisans Sınavı Başvuru Tarihleri Ösym
  2014 Kpss Sınavı, KPSS Sınavı Başvuru tarihleri, ÖSYM KPSS Sınav tarihleri, KPSS 2014 ÖSYM Sınav tarihleri öğren, 2014 KPSS Başvuruları Ne Zaman Başlıyor? 2014 KPSS tarihi nihayet açıklandı.2014 KPSS başvuru tarihleri ne zaman, KPSS başvuruları.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb