RSSMobil16 Nisan 2014
Ana Sayfa » Analiz » ÖYM Değişikliğinde Nedir Bu Acele?

Okuyucu Yorumları

Toplam 0 yorum eklendi.

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • 'Ölüm Komandoları' Buharlaştı Şimdi 'Ötüken' Var!Ölüm Komandoları Buharlaştı Şimdi Ötüken Var!
  "Ergenekoncular resmi geçit yapar gibi sırayla manşete taşınıyor. Birinin kullandığına bir ay sonra diğeri sayfalarını açıyor."
 • Ahmet Sever'in O Açıklaması Ne Anlama Geliyor?Ahmet Severin O Açıklaması Ne Anlama Geliyor?
  "Erdoğan ile Gül arasında cumhurbaşkanlığı seçimi konusu kesinlikle görüşülmemiştir" Köşk'ten Ahmet Sever tarafından yapılan bu açıklamanın perde arka analizi;
 • AKP 2010 Referandumunu İptal Edecek mi?AKP 2010 Referandumunu İptal Edecek mi?
  Başbakan’ın, artık karşısında yegâne etkili kurumsal karşı güç olarak gördüğü AYM kararını eleştirmek için kullandığı 'milli tavır' kavramı, önümüzdeki dönemdeki tasfiye ve temizlik dalgasının belkemiğini oluşturuyor.
 • Ermeni Tasarısının Sorumlusu Kim?Ermeni Tasarısının Sorumlusu Kim?
  "Hükümet ve medyası, Türkiye’nin yumuşak gücüne yapılan müstesna hizmetlere takoz koyarak düşman sevindirmekten bir an evvel vazgeçmeli."
 • Semerci: Böyle 'Gülenist'liğe EyvallahSemerci: Böyle Gülenistliğe Eyvallah
  "Bir kanaat üzerine, bir iktidar hırsı üzerine, etkili ve büyük bir camiaya terörist yaftası asacak kadar gözü dönenlerden olmamak beni Gülenist yapıyorsa eyvallah!"
 • Evet, “Herkes Sınırını Bilecek” SİYASET DE!Evet, “Herkes Sınırını Bilecek” SİYASET DE!
  Sayın Başbakan AYM’yi eleştirirken “Herkes sınırını bilecek” diye konuştu. Keşke hem yargının “sınırını” hem yasama ve yürütmenin “sınırını” kuvvetler ayrığı ilkesi açısından tartışabilseydik...
 • Bürokrat Tasfiyesinde Sıra Ekonomide mi?Bürokrat Tasfiyesinde Sıra Ekonomide mi?
  "Son dönemde her alanda yaşanan görevden almaların ekonominin önemli kurumlarının üst düzey yöneticilerine de sıçrayacağı dillendiriliyor."
 • Savcı Pietro: Yolsuzluk Görünür HaldeSavcı Pietro: Yolsuzluk Görünür Halde
  Efsanevi savcı, “Yolsuzluk görünür hale geldi; sadece o değil, yolsuzluğun değil, yolsuzluk olduğunu söyleyenlerin üzerine gidildiği de görünür hale geldi.” dedi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb