RSSMobil30 Eylül 2014
Ana Sayfa » Gündem » Polatlı’daki Toprak Saha Sentetik Çim Saha Yapılacak

Bu haberler ilginizi çekebilir!
 • Otobüsü Yeşillendirdiler: BOTOBÜS Otobüsü Yeşillendirdiler: BOTOBÜS
  "BOTOBÜS" adını taşıyan botanik otobüs, üstündeki bahçesiyle trafiğe çıktı.
 • Kimse Yok Mu İçin Kim Ne Demişti?Kimse Yok Mu İçin Kim Ne Demişti?
  AKP hükümetinin başlattığı cadı avının Kimse Yok mu'ya uzanması, akıllara hükümet yetkililerinin geçmişteki sözlerini getirdi. İşte Kimse Yok mu için yapılan övgü dolu sözlerden bazıları...
 • Yeni Yasama Yılı Yarın Başlıyor!Yeni Yasama Yılı Yarın Başlıyor!
  Yasama yılı açılışı dolayısıyla, TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başkanlık Divanı üyeleri ve milletvekillerinin katılımıylaTBMM kampüsü içindeki Atatürk Anıtı'nda tören gerçekleştirilecek.
 • Milli Eğitim'de 'Gebelik Testi' KriziMilli Eğitimde Gebelik Testi Krizi
  Burdur Milli eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığıyla 4’ü erkek, 279’u kadın 283 kişinin alımı yapıldı.
 • TGC Karşı Gazetesi'ne Baskını KınadıTGC Karşı Gazetesine Baskını Kınadı
  Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Karşı gazetesine yapılan polis baskınını kınadı. Cemiyet yönetimi, "Karşı internet sitesinin polisle basılması, sansürün yeni bir örneğidir." dedi.
 • Cenazede Belediye Başkanına TepkiCenazede Belediye Başkanına Tepki
  Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun kayınpederinin cenaze namazı sırasında bir vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.
 • Peşmergeler ve IŞİD'le Sıcak ÇatışmaPeşmergeler ve IŞİDle Sıcak Çatışma
  Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) silahlı gücü Peşmergebirlikleri, terör örgütü IŞİD'in kontrolündeki Kerkük'ün Dakuk ilçesine bağlı köyleri kurtarmak amacıyla operasyon başlattı.
 • Tanal: Kimse Yok Mu'ya Yapılan DespotlukTanal: Kimse Yok Muya Yapılan Despotluk
  Kimse Yok Mu'ya yapılan, 'Medeni ve Siyasi Haklar Sözleşmesi, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi, Evrensel İnsan Hakları Sözleşmesi uyarınca bir hak ihlali' dedi.

Twitter Aktif Haber
RSSSitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.Yazılım ve Teknik Destek: CM Bilişim - Tasarım: Nette - SEO : SEO Marmaraweb